دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

نگین انگشترها


نگین انگشتر برای دیده آسیب
برای نگهداری از دیده آسیب و دیده تناول کردن از چه سنگ هایی می شود به تیتر نگین انگشتر به کار گرفت؟ این سوالی میباشد که در‌پی ی مقاله بصورت بدون نقص به آن پاسخ می‌دهیم، پس در پی با ما هم پا باشید.

برای به دور بودن از دیده بد و خودداری از دیده تناول کردن و دیده لحاظ بایستی از سنگ دیده جراحت مانند: عقیق (اعم از اشکال متفاوت آن مانند عقیق باباقوری ، یمنی ، سرخ) ، فیروزه و… تحت عنوان نگین انگشتر بهره برد. زیرا روزمره رویدادها و بلایای بی شماری در کمین ما می باشند که راز منبع اکثری از آن‌ها دیده بد سایر افراد میباشد.

بها نگین انگشتر تنها محدود به زیبایی بخشی آن به انگشتر مردانه و رنانه و یا این که به تعبیری صرفا منحصر به فرد ظاهرا قشنگ و صیقل داده گردیده ی آن نمیباشد و حتی به کاربردهای آن نیز محدود نمیشود، در اکثری از مورد ها به خاصیت سنگ های به فعالیت رفته بر روی رکاب انگشتر هم اعتنا می گردد، در واقع می اقتدار چنین اعلام‌کرد که گزینش خیلی از انگشترها با در حیث به چنگ آوردن سنگی که برای نگین انگشتر به کارگیری میشود، انجام میگیرد؛ چراکه بعضی از این سنگ ها خواصی درمانی دارا هستند و بعضی نیز با دفع نیروهایی منفی نظیر دیده جراحت ، ادب و آسایش را به مالک خویش کادو میدهند.

شایسته ترین سنگ برای دیده آسیب که میتوانیم تحت عنوان نگین انگشتر به کار گیری کنیم چه می باشد؟

نگین انگشتر میتواند مروارید غلتانی باشد که از اعماق آب ها به دست می‌آید و یا این که نگین هایی که از سنگ های مختلفی ساخته می‌شوند که هر یک از آنان خاصیت منحصربه‌فرد خویش را دارند و بعضا از خاصیت مانند دفع دیده آسیب نیز بین تنی چند از این سنگ ها یکسان می‌باشد که به تنی چند از آن‌ها پیرو اشاره خواهد شد.

02

سنگ فیروزه برای دیده جراحت

نگین فیروزه یکی گونه های نگین انگشتر بسیار محبوبی میباشد که با داشتن رنگ و طرح بی سابقه خویش و به جهت دارا بودن خاصیت بی شمار خویش ازجمله دفع دیده جراحت برای گونه های زیورآلات به خصوص انگشتر دارنده کاربرد فراوانی است، در واقع دفع دیده آسیب تحت عنوان یکی‌از خاصیت سنگ فیروزه با دفع نیروهای منفی، در غایت متانت و ایمنی را برای صاحب و مالک انگشتر تأمین می نماید و به همین برهان فیروزه یک سنگ وقار بخش به حساب می‌آید.

سنگ عقیق برای دیده آسیب

بنابر روایاتی که در رابطه خواص انگشتر عقیق آمده میباشد، پیشین از اثر ها و خواص دیگر آن، تعبیرهای حرز، حفاظت و ایمن ماندن از بلاء در بیان معصومین (ع) آمده میباشد. امّا اشاره به‌این نکته ندارد که انگشتر عقیق وسیله ایمن ماندن از دیده جراحت باشد، البته از این که فرموده که منجر ایمن ماندن از بلا و حفاظت آدم میباشد، به کارگیری می‌شود که شاید وسیله دوری از دیده جراحت باشد، چون دیده جراحت خویش نوعی از بلا و آفات میباشد.

سنگ شرف الشمس برای دیده آسیب

سنگ شرف الشمس و خرید انگشتر عقیق خواص از در بین بردن نگاه بد را دارااست و آسیب ها را به تاخیر می اندازد و همینطور در معالجه بیماری ها موءثر می‌باشد. (شرف الشمس در برخی اعتقاد ها به سنگ دیده جراحت نیز پر اسم و رسم میباشد)

نگین انگشتر عقیق به خصوص آن دست انگشترهایی که دعای شرف الشمس بر آن‌ها حک شده‌است برای دفع دیده آسیب سفارش شده‌است.

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۶:۵۳ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)