دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

سنگ عقیق یمنی


12210-gem-stone-icon عقیق یمنی : طریق تشخیص + شگفت انگیزترین خاصیت عقیق یمنی اصل خاصیت معنوی عقیق
۱- همدم داشتن آن فقر را به دور می نماید از میان میبرد.
۲- منجر فراخی و متعددی رزق و روزی می گردد.
۳- دفع بلا، در قبال رویدادها و خطرها که از مالک آن حفظ مینماید.
۴- برای حفظ از دیده آسیب پیشنهاد شده‌است.
۵- خوف را از در میان میبرد و شجاعت را برای صاحبش به ارمغان میاورد.
۶- سنگ عقیق منجر خوش شانسی و خوش اقبالی شخص کاربر از آن نیز هست.

4-1-026-yemeni-ring-2 عقیق یمنی : طرز تشخیص + شگفت انگیزترین خاصیت عقیق یمنی اصل 12210-gem-stone-icon عقیق یمنی : شیوه تشخیص + شگفت انگیزترین خاصیت عقیق یمنی اصل خاصیت عقیق برای تن
۱- برای معالجه بیماری های دستگاه گوارش بسیار اثر گذار میباشد.
۲- دیگر خواص از خاصیت خرید انگشترعقیق اصل این میباشد که یاور داشتن آن برای دردهای استخوانی به خصوص کمر درد موثر میباشد.
۳- برای خودداری از خون‌ریزی های شدید به خصوص برای بانوان پیشنهاد میشود.
۴- این سنگ بسیار لبریز انرژی است و برای اندوه های روحی و بر طرف شدن اندوه و ناراحتی اثرگذار میباشد و همچنین متانت بخش و سبب نشاط و شور میباشد.
۵- این سنگ همینطور برای معالجه بیماری های پوستی از پاراگراف آکنه به کار گیری می گردد. برای این فعالیت بایستی سنگ را در بالای پوست قرار داده و برای مقطع دوره یکسری دقیقه بصورت دایره وار تکان دهید.
۶- در طول خستگی و کوفتگی دیده ها میتوانید از تکه‌ای از این سنگ بر روی دیده‌هایتان به دوران ۱۰ الی ۲۰ دقیقه در روز به کار گیری نمایید.
۷- در رابطه خاصیت عقیق یمنی که در انگشتر و گردن بند عقیق یمنی به فعالیت می رود و کلاً، اشکال آن بایستی بدین قضیه اشاره نمود که‌این سنگ برای معالجه بیماری های کمر درد ، پا درد ، استخوان درد و همنطور دردهای ماهیچه ای مطلوب و موءثر میباشد. به این دلیل‌که جنبش فوق العاده ی آن سبب گردیده که مدارات شفابخش را به سمت خویش جذب کرده و تشکیل یک انرژی شفابخش بسیار کارکشته دهد. شما می‌توانید با پاره ای تمرکز و اعتنا، امواج ساطع گردیده از این سنگ را به رنگ سبز ملاحظه کنید. این انرژی در دسته قرمز‌رنگ مدام به رنگ سبز میباشد.

12210-gem-stone-icon عقیق یمنی : طرز تشخیص + شگفت انگیزترین خاصیت عقیق یمنی اصل عقیق یمنی اصل
yemeni-ring عقیق یمنی : طرز تشخیص + شگفت انگیزترین خاصیت عقیق یمنی اصل برای سود بردن از خاصیت عقیق یمنی لازم میباشد تا مدل اصلی آن را هنگام خرید تشخیص بخشید ولی لازمه تشخیص آن دیده باخبر، تجربه کافی و یک میکروسکوپ می باشد. مواقعی مانند گذاشتن تار موی روی آن و سوزاندن آن و یا این که خط پرت کردن بروی شیشه و یا این که دیدن صورت هایی نظیر گلبرک درون نگین و موردها دیگر امداد متعددی به تشخیص عقیق یمنی نمی نماید. عقیق یمنی اصل و معدنی رنگ نسبتاً یکنواخت داراست. به صورت کل ساختار سنگ و رنگ درون این گوهر چنان قابل انعطاف و ریز می‌باشند که با دیده عادی و غیر دارای اسلحه سنگ یکپارچه بنظر می‌رسد. رنگ آن تماماً یک دست عسلی تا قهوه ای رنگ هست. در مقابل روشنایی درون نگین شرایط روغنی دارااست در حالی که در شرایط کلی چنین جلایی ندارند. ولی در‌صورتی‌که سنگی رگه طبیعی داشت و یه خرده رنگدانه هم داشته باشد بشرط واضح و براق بودن و همچنین حرارت ندیدن گرانبها می‌تواند باشد.
راجع‌به رنج این نگین به‌این نکته اعتنا فرمایید که در صورتیکه با یک قطعه سنگ یشم بر روی آن خط کشیدید و جای آن باقی ماند بدانید که آن سنگ، تقلبی میباشد. ولی این را بدانید که هر دسته سنگی دارنده مشقت اختصاصی خویش میباشد. در صورتیکه در مغازه جواهرات و سنگ های قیمتی بودید و فروشنده با سوزن روی آن خط کشید و اثری روی آن نماند از وی بخواهید این عمل را با استعمال از سنگ یشم انجام دهد. در صورتیکه با کشیدن سنگ یشم بر روی آن، خطی به جا نماند، آن نگین اصل میباشد.

 


برچسب: خرید انگشترعقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۴:۲۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)