دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

سنگ کریستال کوارتز

قطعات باستانی یافت گردیده از سنگ کریستال کوارتز روشن
کاربردخرید انگشتر عقیق اصل در گذشتهقطعه های محدب صورت عدسی یافت گردیده از در کوهی مرتبط با شهر باستانی نینوا در شمال فی مابین النهرین نشان میدهد که در قبلی از آن برای لنز و بزرگ نمایی چشمی به کار گیری می کردند. بر پایه ی کتاب ها تاریخی روم و کشور‌ایران باستان و هند نیز از آن تحت عنوان ذره فی مابین استعمال می کردند.

طبق نوشته های ابوریحان بیرونی در طول بعداز اسلام به خصوص قرنها هفتم تا یازدهم، از سنگ کریستال یا این که در کوهی به جهت شفافیت و خلوص به معنا مشتق گردیده از آب بود و حکاکی های یافت گردیده به طور پشت و رو نشان می‌دهد که در کشور‌ایران تحت عنوان طلسم و خوش شانسی به کارگیری می‌شد. همینطور ظروف یافت گردیده مانند ظرف و یا این که جام از مناطقی زیرا شوش و قزوین گواه استعمال از سنگ کریستال در‌این اوایل این زمانه می‌باشد.


خاصیت کوارتز واضح در چاکرا درمانی
خاصیت سنگ کریستال کوارتز شفافاز آنجایی در کوهی قادر است ناخالصی هایی یاور خویش داشته باشد درنتیجه انرژی های متفاوتی با خویش به همدم دارا هستند. به صورت کلی کوارتز روشن برای همگی چاکراها اثر گذار میباشد. عنصر طبیعی آن گردباد میباشد و از آنجایی که طیف سپید گروه ای از همه رنگها میباشد درنتیجه سنگ کریستال هماهنگ کننده انرژی همگی چاکراها است.

از خاصیت کریستال کواتز واضح جهت ارتقای وضوح شخصی و کمک دهنده در رابطه با ادراک درونی ما به کارگیری می‌گردد. بلورهای در کوهی روشن برای تولید “کانال های انرژی” الگوهای پباده سازی گردیده از بلور بر روی زمین، سطحی که شخص قادر است داخل آن‌ها به مراد اخذ انرژی های ایجاد گردیده مخلوط کوارتز و انواع هندسی کانال ای، نشسته یا این که دراز بکشد، بکار می رود.

خاصیت بلور کوارتز سپید در چاکرا درمانی
کوارتز روشن سنگی وابسته به نوروفروغ میباشد و تدبیر دیوانه – معنوی گسترش یافته ای را برای هرکسی که آن را حمل یا این که مراقبه نماید به ارمغان میاورد. این سنگ دالانی برای بسامدهای ارتعاشی قلمرو روحی دیوانه آماده میکند و با پشتیبانی از دستگاه عصبی بضاعت طرح ریزی برای همکاری در همه گونه های معالجه را مهیا می کند. در کوهی میتواند برای تقویت انرژی بقیه سنگها نیز گزینه به کار گیری قرار گیرد.

 


برچسب: خرید انگشترعقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۸:۳۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)