دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

تاثیر عقیق بر چاکرا

 

یاقوت کبود آبی‌رنگ: سنگ ساختمان بلند حوت؛
آبی رنگ پر‌نور: سنگ ساختمان بلند گاو؛
زردرنگ: سنگ ساختمان بلند جوزا؛
یاقوت استار یا این که ستاره‌ای: سنگ ساختمان بلند ترازو میباشد.

رابطه خاصیت سنگ یاقوت کبود با چاکرا
برای فایده‌مندی از خاصیت خرید انگشترعقیق کبود ، قرار دادن این سنگ بر روی پیشانی و فعالیت با چاکرای ششم یا این که دیده سوم به مراد توسعه دوراندیشی جاری بینی بسیار مؤثر میباشد.

سفایر آبی رنگ، ارغوانی و سپید همه برای راه اندازی چاکرای هفتم یا این که تاجی و تمیز‌سازی مسیر انرژی کوندالینی و جریان آن در سراسر چاکراها، فوق العاده‌اند.

سفایر سپید: چاکرای هفتم یا این که تاجی را فعال کرده، پتانسیل‌های نهفته را آشکار کرده و در مسیر معاش پند‌تان می نماید که منجر میگردد سنگ اقتدار فردی باشد.

سفایر آبی‌رنگ: ابزار مدیتیشن فوق العاده ای میباشد، چاکرای ششم یا این که دیده سوم را گشوده کرده و معانی پیام‌های اخذ گردیده را پر‌نور مینماید و با تقویت چاکرای پنجم یا این که گلو به برقراری رابطه با دیگرافراد یاری مینماید.

سفایر لوتوس: چاکرای سوم یا این که کانال شمسی را بازکرده، به درمانگران یاری کرده و با خورشید در رابطه میباشد.

سفایر زردرنگ: کریستال دیگر درمانگران میباشد، برای معالجه ضربات روحی شدید زمان کودکی و بیماری‌های دشوار خردسالان به کارگیری میشود و به تأثیر داروها یاری می نماید.

سفایر سبز: انرژی‌های احیا کننده قدرتمندی داراست، چاکرای چهارم یا این که قلب را فعال و متعادل کرده و برای تقویت انرژیهای بهروزی نیز اثرگذار میباشد.

ارغوانی: چنانچه با هنرهای پیشگویی آشنایید، یاقوت کبود ارغوانی میتواند به تمیز‌سازی مسیرها یاری دهد تا پیام‌ها را با وضوح اضافه اخذ نمایید، درایت معنویتان را بالا می برد و از روش مدیتیشن انرژی کوندالینی را فعال می نماید.


برچسب: خرید انگشترعقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۵:۴۷ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)