دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

فواید فوق العاده سنگ عقیق


تاثیرات جسمانی: امداد به تهیه و ثبت کارایی کلیه دستگاه های تن، ارتقای گنجایش های احساساتی، کمک دادن دست دستگاه گردش خون، گوارش و کار های عصبی
تاثیرات احساساتی: رویش فطرت صلح و آشتی جو، کاهش تغییرات اخلاق و رفتار و خو، امداد به توسعه نیروی عزم قدرتمندتر
تاثیرات شیخ: باز کردن دروازه های وجودی شخص برای رابطه با طبیعت، امداد به شخص در یافتن و دارای تعهد ماند به والاترین انگیزه معاش، رها شدن از اتفاقات و انرژیهای منفی و مخرب تاثیر گذار وجود شخص

خاصیت سنگ عقیق از حیث ماورایی
این گوهر یکی سابق ترین سنگ های باستانی شفا بخش و شانس آور میباشد. به وسیله این سنگ شخص بضاعت و توان گزینش در میان عزیزان حقیقی و واقعی و دروغین را پیدا نماید. این سنگ یاد، تمرکز و استقامت شخص را ارتقاء می‌دهد. سنگ عقیق به “سنگ واقعیت گویی” نیز دارای شهرت میباشد و درصورتی که کسی در حظور این سنگ قرار داشته باشد زبانش به واقعیت می گشاید. این گوهر شجاعت را ارتقا میدهد.

خرید انگشتر عقیق سبزهمچنین این گوهر جادویی تاثیری ادب بخش در دوری از بی خوابی و به کار گیری از آن برای داشتن رویاهایی دلپذیر از سایر خاصیت سنگ عقیق هست. از نگاه فیزیکی جهت بهبود گردش خون، معالجه اختلالات پانکراس، تطهیر و ترمیم پل در بین قلب و ذهن شخص موءثر میباشد. عقیق های آتشین با سرزندگی عالم دنیوی به ارتعاش درمی آیند و ابزار های بی نظیری برای اشخاصی که به تجربه ای درونی – بدنی نیازمنداند است. دسته آتشین سنگ جوانی جاودانگی میباشد و رمانتیک از سرزندگی را برای تن درستی همگانی شخص به ارمغان می‌آورد.

عقیق سنگی حافظ در بلای طبیعی
خاصیت سنگ عقیق چه است؟در قسم قدیم جهت دوری از گردباد و رعد و برق، نگهداری کودک ها از خطر به ویژه در دوری از زمین افتادن هنگام بازی استعمال میشد. حتی ماجرا هایی هم موجود هست که به ما میگوید جادوگران اهل ایران از خاصیت سنگ عقیق برای انحراف گردباد های ناخواسته به کارگیری مینمایند.

در عهد و پیمان باستان از خاصیت سنگ عقیق خزه ای تحت عنوان طلسمی برای باغبان و کشاورزان جهت پرورش گیاهان، برای عامه تحت عنوان ارتقاء گنج، خوش اقبالی و ارتفاع قدمت نیز به کار گیری میشد. همینطور گفته میشد در صورتی کسی در مکانی این گوهر را بگذارد هیچ جادوگری نمی تواند در آن مکان وارد شود!

عقیق سنگی برای دیده آسیب
خاصیت سنگ عقیق چشمدر متن ها باستانی نقل شده که اشکال سنگ عقیق تحت عنوان یک طلسم یا این که جادوی رفع طلسم به شدت گران بها بوده و قوی به فرونشاندن عطش و نیز حفظ از تب می‌باشد. در وسط ده سال 1800 میلادی در آلمان، اکثری از طلسم های عقیق چشمی ذکر شده ساخته می‌شد و میان مردم دوست داستنی بود. باور بر این بود این دیده از صاحبش در مقابل شر حفظ میکند. این دستور اما در کشور ایران نیز بسیار اشاعه دارااست. اما از کریستال نمک نیزجهت دیده جراحت استعمال می گردد.

خاصیت سنگ عقیق تحت عنوان سنگ میلاد ماه
این گوهر نسبتاً برای همگی متولدین ماه های خورشیدی کاربرد داراست. ولی بیشتری تاثیر خویش را از حیث نجومی روی متولدین مهر ، مرداد، بهمن، دی و شهریور را دارااست و متولدین اینا ماه ها می‌توانند از انرژی جادوئی سنگ عقیق خویش فایده ببرند.


برچسب: خرید انگشترعقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۱:۵۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)