دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

خصوصیت کاربردی سنگ عقیق


سنگ عقیق سبزهمچنین این گوهر جادویی تاثیری وقار بخش در پرهیز از بی خوابی و استعمال از آن برای داشتن رویاهایی دلپذیر از سایر خاصیت سنگ عقیق است. از نگاه فیزیکی جهت بهبود گردش خون، معالجه اختلالات پانکراس، پاک سازی و ترمیم پل در بین قلب و ذهن شخص موءثر میباشد. عقیق های آتشین با سرزندگی دنیا دنیوی به ارتعاش درمی آیند و ابزار های بی نظیری برای اشخاصی که به تجربه ای درونی – بدنی نیازمنداند هست. مدل آتشین سنگ جوانی جاودانگی میباشد و احساساتی از سرزندگی را برای تندستی همگانی شخص به ارمغان می‌آورد.

عقیق سنگی حفظ کننده در بلای طبیعی
خاصیت خرید انگشتر عقیق چه چیزی است؟در قول قدیم جهت خودداری از گردباد و رعد و برق، نگهداری خردسالان از خطر به ویژه در پرهیز از زمین افتادن هنگام بازی به کار گیری می‌شد. حتی ماجرا هایی هم موجود هست که به ما می‌گوید جادوگران اهل ایران از خاصیت سنگ عقیق برای انحراف گردباد های ناخواسته به کارگیری می‌کنند.

در قول باستان از خاصیت سنگ عقیق خزه ای تحت عنوان طلسمی برای باغبان و کشاورزان جهت پرورش گیاهان، برای عامه تحت عنوان ارتقاء گنج، خوش اقبالی و ارتفاع قدمت نیز به کارگیری میشد. همینطور گفته می‌شد در شرایطی که کسی در مکانی این گوهر را بگذارد هیچ جادوگری نمی تواند در آن مکان وارد شود!

عقیق سنگی برای دیده جراحت
خاصیت سنگ عقیق چشمدر متن ها باستانی بیان شده که گونه های سنگ عقیق تحت عنوان یک طلسم یا این که جادوی رفع طلسم به شدت با ارزش بوده و حاذق به فرونشاندن عطش و نیز مراقبت از تب است. در میانه ده سال 1800 میلادی در آلمان، بخش اعظمی از طلسم های عقیق چشمی ذکر شده ساخته می‌شد و در میان مردم دوستداشتنی بود. اعتقادوباور بر این بود این دیده از صاحبش در مقابل شر مراقبت می نماید. این فرمان اما در کشور‌ایران نیز بسیار اشاعه دارااست. اما از کریستال نمک نیزجهت دیده آسیب استعمال می‌گردد.

خاصیت سنگ عقیق تحت عنوان سنگ به دنیا آمدن ماه
این گوهر نسبتاً برای همگی متولدین ماه های خورشیدی کاربرد دارااست. اما بیشتری تاثیر خویش را از لحاظ نجومی روی متولدین مهر ، مرداد، بهمن، دی و شهریور را داراست و متولدین اینا ماه ها میتوانند از انرژی جادوئی سنگ عقیق خویش بهره ببرند.


برچسب: خرید انگشترعقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۸:۱۰ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)