دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

خاصیت سنگ ها


 عقیق کبود :آنچه تابحال در رابطه خاصیت سنگ عقیق کبود نمیدانستید دیگر خاصیت عقیق کبود
 عقیق کبود :آنچه تابحال در رابطه خاصیت سنگ عقیق کبود نمیدانستید * اینجانب پاراگراف از خاصیت انگشتر و گردن آویز عقیق کبود برای متعالی شدن، شادابی و وقار روح بسیار اثرگذار است.
* از دیرباز، قبایل و ملل دیرین عالم، عقیق را سنگ مقدسی می می داند اند و آن را از خویش به دور نمی کرده اند، عقیق سنگی میباشد که آن را حرز و حمایت کننده بشر در مقابل بلایا و رویدادها به ویژه در نبرد ها می شمارند. انگشتر عقیق برای ارتقا درآمد و رونق کسب و عمل و آسوده شدن امور بسیار اثر گذار میباشد.
* انگشتر عقیق برای خودداری از خون ریزی های شدید، به ویژه برای زنان، بسیار موءثر میباشد.
* انگشتر عقیق برای تقویت نقاط متفاوت تن و برقراری تعادل و هماهنگی در آن‌ها بسیار موءثر میباشد.
* به کارگیری از انگشتر عقیق کبود و در کل دیگر عقیق ها اثرات فراوانی دارااست و علاوه بر زدودن انرژی های منفی از دور و اطراف و منجر پاک سازی هاله ای از انرژی های منفی می‌شود.
* انگشتر عقیق برای گران قدر، شادابی و وقار روح و همینطور بر طرف شدن اندوه و غصه و حزن های روحی بسیار اثرگذار میباشد.
* از سایر خاصیت انگشترعقیق زنانه کبود این میباشد که در مقابل نور و روشنایی اشکالی همانند حباب یا این که کندوی زنبور از خویش نمایان می نماید. خاصیت عقیق کبود برای تبارک، شادمانی و ادب روح و همچنین بر طرف شدن اندوه و غصه و اندوه های روحی بسیار مثمر ثمر هست. در قبل بخش اعظمی از ائمه اطهار (ع) از انگشتر عقیق به کارگیری می کرده اند و بر خاصیت و اهمیت انگشتر عقیق در گشایش روزی و دفع بلایا تاکید می کردند.


- عقیق کبود :آنچه تابحال در رابطه خاصیت سنگ عقیق کبود نمیدانستید محافظت و شارژ
مراقبت از عقیق بسیار بی آلایش میباشد. برای شارژ میتوانید آن را هفته ای یک توشه در آب روان بشویید و بعد به برهه زمانی کوتاه در مقابل اشعه خورشید قرار دهید


 عقیق کبود :آنچه تابحال در رابطه خاصیت سنگ عقیق کبود نمیدانستید سنگ به دنیاآمدن ماه
این گوهر نسبتاً برای کلیه متولدین ماه های خورشیدی به عمل برده می گردد. اما بیشتری تاثیر خویش را از لحاظ نجومی روی متولدین مهر ، مرداد، بهمن، دی و شهریور داراست و متولدین این ماه ها می‌توانند از انرژی فوق العاده سنگ عقیق خویش فایده ببرند.


برچسب: خرید انگشترعقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۵:۵۳ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)