دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

پوشش کف آشپزخانه، فرش یا کفپوش؟

اجرای کفپوش اپوکسی


در ساعت ها مشورت کردن خیلی از شما دوستان عزیز در باب فرش مطلوب آشپزخانه سوال می‌کنید و خیلی از وقت ها ما فرشی مطلوب چیدمان شما معرفی می‌کنیم که فقط جنبه دکوری دارااست. چه چیزی سبب می گردد شم نیاز به فرش یا این که موکت در آشپزخانه خویش بکنید؟ بیایید یه خرده تخصصی خیس بدین مسئله نگاه کنیم! شاید نقص‌ از کفپوش باشد! برای درک کردن جواب پرسش هایتان دراین باره با ما همپا باشید!

 

چرا بانوان اهل ایران به فرش در آشپزخانه آری می‌گویند!

کفپوش بیش تر آشپزخانه ها در کشور‌ایران سنگ، کاشی و یا این که سرامیک میباشد. این کفپوش ها برای آشپزخانه متعددی دشوار می‌باشند. آشپزخانه فقط جایی میباشد که بانوان به معنای حقیقی وواقعی، یکسری سا‌عتها متوالی سرپا می باشند. تنظیم و سرو خوراک عصر متعددی می‌برد که سبب ساز می توان به پاها، پشت یا این که کمر جراحت بزند و در دراز بازه زمانی درین نقاط از تن حس خستگی نمایند. پهن کردن فرش و قالی کوچک روی این کف پوش های طاقت فرسا بستر قابل انعطاف تری ساخت می‌کند و فشار کمتری به پاها وارد میاورد. به این ترتیب میتواند یک راه‌حل مطلوب و بی آلایش باشد اما دردسرهای فراوانی هم با خویش به یاور میاورد.

 

 

پهن کردن فرش روی این کف پوش های مشقت بار بستر نرمی تولید میکند و فشار کمتری به پاها میاید

 

چرا بایستی به فرش در آشپزخانه خیر بگویید!

در صورتی اینجانب یک باکتری آلوده و خبیث بودم بی تردید لای تار و پود فرش آشپزخانه را برای معاش گزینش می‌کردم . درصورتی که شما در آشپزخانه فرش دارید مسلما خیلی از زمان ها آب روی فرش ریخته اید، در بدترین موقعیت پیاله خورش روی فرش چپ شده‌است و در وحشیانه ترین وضعیت تخم مرغ از دستتان افتاده و تا یک سری روز بوی زخمش آزارتان داده میباشد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۴۳ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)