دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

خواص زمرد در چاکرا درمانی

خرید انگشتر عقیق


خاصیت زمرد در چاکرا درمانی، چاکرای چهارم یعنی قلب را به علت رنگ سبز زیر تاثیر قرار می‌دهد. از خاصیت زمرد به باز کردن قلب به روی علاقه، عفو و بخشش، دلسوزی و اعتماد اشاره شده‌است. این نگین خالص ترین جریان بلورین پرتو سبز میباشد و سنگی میباشد که منزه ترین و خالص ترین نماینده الگوی انرژی چاکرای قلب است. از لحاظ بدنی از خاصیت زمرد می اقتدار برای تقویت قلب، خون و دستگاه گردش خون بهره برد. این سنگ ترغیب کننده شخص به معاش و کار نمودن از روی قلب میباشد و به شخص یاری می کند تا مرکزیت پیدا نماید و دلشکستگی اش را بهبود ببخشد.

 


فواید و خاصیت زمرد
۱- این گوهر نیروی انرژی بخش و آهسته بخش داراست.

۲- به کار گیری از این سنگ برای دوری از ابتلا پیدا کردن به بیماری صرع منفعت دارااست به ویژه برای اشخاصی که موضوع موروثی این بیماری در آن‌ها موجود هست اثر گذار هست.

۳- از سایر خاصیت زمرد که بسیار به آن پرداخته گردیده موءثر بودن آن برای دستگاه گوارش هست. گذاشتن آن بر روی چاکراهای شمسی مجاری انبان صفرا را منزه و فعال میکند و منجر تقویت معده و معالجه جراحت معده می‌شود.

۴- استعمال ازاین نگین برای معالجه خون‌ریزی داخلی به ویژه اسهال خونی موءثر است.

۵- در غزلی در دیوان شمس مولانا چنین آمده میباشد :
گر اژدهاست بر ره، علاقه میباشد زیرا زمرد از برق آن زمرد، هین دفع اژدها کن
مشهور میباشد که‌این نگین، قلب فیزیکی و عشق و علاقه عاطفی را تسکین می‌دهد.

۶- این گوهر دربین دلداده و معشوق پل ساخت مینماید و با عشق و علاقه مرتعش میگردد و انرژی آزاد می گرداند و محبت در بین زن و شوهر را زیاد می نماید.

۷- سنگ علاقه و خیال و خاطر و شعف می‌باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۳:۵۱ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)