دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

نکته‌ای مهم در باب تمیز کردن انگشتر عقیق

خرید انگشتر عقیق


بهتر میباشد بدانید که سنگ‌ها همه نوسانات مثبت و منفی را به خویش جذب مینمایند. همین فرمان موجب می شود که گهگاه ناچار گردید مبادرت به تطهیر سنگ‌هایی که دارید بکنید تا انرژی‌های منفی آن ها پاک بشود. عامل این فرمان این میباشد که سنگی که شما خریداری می کنید فاصله متعددی را طی نموده است تا به دست شما رسد بدین ترتیب این سنگ‌ها انرژی کلیه اشخاصی که با آن تماس داشته‌اند را به خویش جذب کرده است. نکته مهمی که می بایست مد حیث داشته باشید این میباشد که ذهن ها منفی همانند یک بیماری در سنگ‌ها باقی می ماند و به اشخاصی که آن را خریداری میکنند انتقال داده میشود. همگی این دست اندرکاران دست به دست میدهند تا شما مبادرت به تطهیر سنگ‌های خویش فرمائید. در واقعیت با تطهیر و نظافت کردن سنگ‌ها، نیروی فوق‌العاده‌ای که دارا هستند بهبود پیدا خواهد کرد.

صرفا این مورد را فراموش نکنید که اصلا نباید برای نظافت کردن سنگ‌های خویش چه سنگ عقیق باشد چه سنگ‌هایی از مدل دیگر نباید از تمیز‌کننده‌های شیمیایی یا این که صابون خانگی به کارگیری فرمایید. چرا‌که این تمیز‌کننده‌ها تأثیری معکوس بر سنگ‌ها خواهند گذاشت. پس درصورتی که انگشتر عقیقی دارید که برای بازه زمانی دوران متعددی آن را پاک و پاک سازی ننموده‌اید تا آخر این نوشته ی علمی مارا ملازمت فرمایید تا به جواب سوال چه گونه انگشتر عقیق را پاک کنیم برسید. با درک کردن این مطالب می توانید به راحتی مبادرت به نظافت کردن انگشتر عقیق خویش نموده و شایسته ترین فیض را بگیرید.

پاک کردن انگشتر عقیق
در پاسخ بدین سوال که چه گونه انگشتر عقیق را پاک کنیم می بایست بگوییم که پاک کردن و پاک سازی سنگ‌ها عمل سادگی نمیباشد. ولی سنگی که پاک میباشد خاصیت بی‌نظیر و توان فوق‌العاده‌ای دارااست. براین اساس لازم میباشد برای گشوده گرداندن حداکثر قدرتی که هر گونه سنگی دارااست باید اقدام به شارژ سنگ خویش نمائید.

برای نظافت کردن سنگ عقیق و یا این که حتی دیگر سنگ‌های جانور در طبیعت طریق‌های زیادی موجود هست که با سود‌گیری از هرمورد از این طریق‌ها میتوانید انگشتر عقیق خویش را منزه کرده و به اصطلاح آن را شارژ کنید تا همگی اقتدار و نیرویی که داراست برگردانده شود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۸:۴۷ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)