دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

متولدین مرداد (سنگ تولد: عقیق رنگارنگ)

آن ها عاشق رنگ های سرد و در راءس اعتنا قرار داشتن  خرید انگشتر عقیق می باشند و از کانال های مردمی های بلند و خسته کننده، بدون شغل نشستن و قضیه توجه قرار نگرفتن در خرید انگشتر عقیق عده بیزارند .

بر پایه سنگ تولدشان، این اشخاص در نشان دادن سزاوار ترین شرایط خود در میهمانی ها و توده های از صمیم قلب استادند و نیاز دارا می باشند تا برای تمام کارهای نیکی که انجام می دهند موضوع دقت قرار گیرند .

 

متولدین
شهریور(سنگ
تولد: یاقوت کبود) آنها شیدا توجه کردن به جزئیات، حل مسائل دوچندان خلل و انجام دادن کارها در برهه وقتی خودش می باشند و از اشخاص منگ و تنبل، گفتگوهای بی معنی و دوستانی که نمی توانند چه بسا برای خارج رفتن و قهوه تناول کردن تصمیم بگیرند، بیزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان، این اشخاص در سازمان دهی مناسب طرح ها و پروژه ها و به انجام رساندن کارها در مهلت گزینش شده و حاضر و فراهم بودن در مواقع حتمی استادند .

 

متولدین
مهر(سنگ
تولد: عین الشمس "زرد کبود") این افراد دلداده پیرایش و آرایش و پیرایش ظاهری، لوازم بازی های مدت بچگی، چیزهای احساسی و شمع هستند و از فقط بودن بیزارند .

بر پایه سنگ تولدشان، در حل کردن نقص‌ ها دوستان عزیز با دیدن هر دو جنبه قضیه و لبریز کردن محفظه بدور و گوشه و کنار خود از شی ءها زیبا، شایسته ترین هستند . تا عمق یک آشتی پیش می مراحل و از این‌که فی مابین دو دوست روزی شکراب شود به شدت بیزارند .

 

متولدین
آبان
(سنگ تولد: یاقوت زرد) آن ها عاشق قصه های پلیسی و مرموز و شمع آشکار کردن بر سر سفره ی شام هستند! و از کسانی که با آن ها رقابت می کنند، رازهای باطن شان را آشکار می سازد و سوالهای آنها، اشخاص را در معذوریت پاسخگویی قرار می دهد، بیزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان این اشخاص در خوشحال کردن خویش با موضوعات کوچک- وقتی که یک حزن پیش می آید- و به خرج دادن شجاعت کافی برای یافتن چیزهای جدید و جدید لایق ترین می‌باشند .

 

متولدین
آذر(سنگ
تولد: فیروزه) آنان شیدا رفتن به بیرون از کشور، فیلم های کمدی و آموزش مهارت های تازه می باشند و از شغل های عادی و روزمره معاش و غذاهای یکنواخت بیزارند .

بر شالوده سنگ تولدشان در موفقیت در مشاجره ها و لبخند زدن استادند و روحیه ای تسخیر ناپذیر دارا‌هستند . شیدا مسافرت و رخداد های نهفته در آن می باشند . شخصی درستکار و صحیح گو بوده، و کلام هایشان را رک و راست و سوای واهمه از بقیه افراد ابلاغ می کنند .

 

متولدین
دی(سنگ
تولد: لعل) آن‌ها عاشق داشتن هدفی مشخص و معلوم در زندگی و وصال به آن، نظم و ترتیب و وصال به آینده ای آشکار با همت بسیار می باشند و از افراد تنبل که مسوولیت پذیر نیستند و تصمیم های خود را در آخرین لحظه تغییر و تحول تحول می دهند،بیزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان در آشنایی سزاوار ترین خصیصه ها در دیگر افراد و کمک کردن به سایر اشخاص برای وصال به آرزوهایشان شایسته ترین هستند و بر این باورند که داشتن هدفی مشخص و معلوم در معاش می تواند آنها را به مراد ها و امیال شان برساند .

 

متولدین
بهمن(سنگ
تولد: یاقوت ارغوانی) آنها شیفته شرکت کردن در ارائه ایده های نو و همت برای وصال به هدفی بزرگ هستند و از ماندن در یک جا، سوءاستفاده از حیوان‌ها و آلودگی سیاره ای که در آن معاش می کنند، بیزارند .

بر اساس سنگ تولدشان در ساختن چیزهای نو و ارائه ایده های جدید برای ساختن دنیایی بهتر، سزاوار ترین می باشند .

 

متولدین
اسفند(سنگ
تولد: حجرالدم "یشم خطایی") آن ها شیدا فیلم های ترسناک و کمدی، غروب زیبای خورشید، حریق صحیح کردن و جشن و پایکوبی های تعالی نظیر جشن سال نو میلادی میباشند و از قسم میل کردن های بسیار و اشخاصی که مدام عملکرد می نمایند با دروغ خویش را عالی جلوه دهند، بیزارند .بر پایه سنگ تولدشان در تصمیم گیری با قلب خویش و نه با عقل خود، در یافتن نکات منفی سایر افراد و تصحیح آن‌ها استادند .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۱:۴۴ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)