دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

کمیاب تری سنگ های جهان کدام ها هستند؟

با دقت به این که میلیون ها سنگ در عالم وجود دارد اما تعداد خاصی از آنها با نام کمیاب تری سنگ های دنیا شناخته می شوند . سنگ هایی که همانند طلا می‌باشند و قیمت هایی بالا دارا  خرید انگشتر عقیق هستند . سنگ ها در وسط ده سال های ۱۸۰۰ میلادی در دو تیم سنگ های قیمتی و سنگ های نصفه قیمتی قرار گرفتند . اکنون می خوا هیم در این پست بخش اعظم درباره ی سنگ های قیمتی و همچنین دلایلی که منجر پدید داخل شدن کم یاب تری سنگ های جهان گردیده اند آشنا شویم، الی گشت را در این گزارش ملازمت کنید .

سنگ
های با ارزش مطالب
مرتبط: جاذبه
هایی از محصول سفال!
این
جاذبه ها نشان دادند که سنگ روی سنگ سازه می شود! اصطلاح سنگ های قیمتی اکثر برای الماس، یاقوت سرخ، یاقوت کبود و زمرد به کار می رود . گرانبهاترین سنگی که فی مابین عموم مردمان شناخته گردیده الماس می باشد . این سنگ گران قیمت از مشقت بار ترین کانی عالم هستی، که دارای پیوندهای بین اتمی توانمند برخوردار است، تشکیل گردیده که آن عنصر کربن اسم دارد . دو سنگ گران بهای دیگر سپس از الماس به نام یاقوت کبود و یاقوت سرخ که هر دو آنان ترکیبی از دیگر از کانی های مشقت بار جهان هستند، که اسم آن کانی مسئله لحاظ کروندوم میباشد . ارزشمندترین سنگ آن‌گاه از موردها گفته شده، زمرد اسم دارد که از کانی بریل تشکیل گردیده و مشقت آن کانی به اندازه کروندوم نمی‌باشد ولی از کانی کوارتز ساختاری محکم خیس و قوی خیس دارااست . دیگر سنگ های جانور در دنیا آن گاه از این موارد به تیتر سنگ های نصفه قیمتی دارای اسم و رسم می‌باشند . در ادامه می خوا‌هیم با سنگ های گران بها عالم آشنا بشویم . یاور ما باشید .

برای
رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید
کم یاب
تری سنگ های جهان گران
قیمت ترین و کم یاب تری سنگ های جهان ژرمژوئیت،
نادرترین سنگ
سنگ قیمتی و زیاد نادری به نام ژرمژوئی Jeremejevite، در سیبری کشف شد . این سنگ در سال ۱۸۸۳ در کوه Soktui استخراج شد . در اکنون حاضر این کانی در حوزه‌ Erongo در نامیبیا و معدن Pantahole در میانمار و در همینطور در شهر کوچک Tadjik در Chorough یافت می شود . از خصوصیت های این سنگ می توان به رنگ آبی‌رنگ متمایل به رنگ ارغوانی آن اشاره نمود . گفتی می‌باشد که بها آن حدود ۲۰۰۰ دلار در هر قیراط میباشد .

برای
رزرو آنلاین تور و تجربه شناخت با این سنگ های جالب، اینجا را کلیک کنید
سنگ
های ژرمژوئی عقیق
سیاه، نادرترین سنگ
یک عدد از نادرترین عقیق قیمتی، عقیق سیاه می‌باشد . ترکیبات این سنگ از عنصرهای کربن و اکسید آهن می‌باشد . این سنگ را می توانایی در استرالیا،چک، ترکیه، اندونزی، برزیل، اتیوپی یافت . ارزش آن حدود ۲۳۵۵ دلار در هر قیراط میباشد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۱۰ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)