دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

خواص سنگ عقیق بلولیس Bluelace Agate :

عقیق که چالسدونی هم می‌باشد در اشکال مختلفی وجود داراست . هیچ سنگی نظیر عقیق بطور ارگانیک رنگ آمیزی خلاقانه و نوار دار ندارد، بطوریکه چالسدونی کوآرتز با لایه های متحدالمرکز با انواعی از رنگها و بافتها صورت می گیرد . هر سنگ عقیق منفرد، با لبریز کردن یک حفره در سنگ صاحب خانه  خرید انگشتر عقیق صورت می گیرد . در سود عقیق همیشه به صورت برآمدگی گرد با گونه ای از دوایر متحدالمرکز مانند رینگ های یک تنه درخت، یافت می شود . گاهی این مدل ها شبیه دیده و گاهی با دالبری های فانتزی یا این که چه بسا منظره هایی مشابه درختان لبریز (عقیق شجر) شاخه می باشند .

در مدت باستان، عقیق بعنوان حرز منزلت والایی داشته است . چه بسا گفته می شود تشنگی را فرو نشانده و از بروز تب دوری می نماید . افسانه هایی می‌باشد که می گوید جادوگران پارسی از آن برای تغییر جهت طوفان به کار گیری می کرده اند .

تیم پر اسم و رسم سه هزار کاسه عقیق که توسط میترادیتس، پادشاه پونتوس توده آوری شده، نشان دهنده عشق و اشتیاقی هست که در قبل به عقیق ابراز می داشته اند . کاسه های عقیق در دوران امپراطوری بیزانس هم کماکان مشهورند . توده آوری کاسه های عقیق در مقطع رنسانس در میان خانواده های سلطنتی اروپایی رواج داشته و موزه های زیادی در اروپا مانند لوور، مثال های بی نظیری از آن را به سناریو نهاده اند .

گفته می شود عقیق در تقویت قوه فهم و فعالسازی قوه چک و تولید تعادل دربین حالتهای فیزیکی، عاطفی، خیالی و روحی نقش داراست . خشم را کاهش و حسن نیت را افزایش می بخشد .

عقیق در فهم و شعور راستی و پذیرفتن حالت کمک کرده و شفاده عاطفی قدرتمندی میباشد . خاطر و تمرکز را تقویت کرده و استقامت بدنی و صداقت را ارتقاء می دهد .

مانع بی خوابی شده و خوابهای خوش را تضمین می کند . شجاعت شخص را تقویت و از وی در برابر خطرات محافظت می نماید . تأثیری آرام بخش داراست و ادراک و شهود و تمرکز را تقویت کرده و به بسط و ارتقا استعداد تحلیلی فرد امداد می نماید .

عقیقها از دیرین ترین سنگهای خوش شانسی و شفادهی بوده اند . بطور کلی عقیق دارنده آن را توانمند می سازد تا دوست حقیقی را از دوست نما تشخیص دهد . عقیق در تغییر‌و تحول جهت طوفان و رعد و برق، محافظت کودک ها از خطر بخصوص در سقوط از ارتفاع و نیز رونق در زندگی، نقش داراست .

عقیق به معالجه اختلالات پانکراس و بهبود گردش خون یاری می کند . سنگ متعادل کننده و منزه کننده میباشد که ترک میان مغز و قلب را لبریز می کند .

اشکال بیشمار عقیق که به نوع ای نامفهوم توسط رنگ و طرح از نیز قابل تشخیصند در انواع متفاوت جادوگری استعمال می شوند . با این که اشکال متعدد عقیق ممکن می باشد به حافظه خصوصیات بالا استعمال شوند، هر کدام انرژیهای سنتی دارا هستند .

عقیق، بطور کلی سنگ ساختمان بلند جوزا میباشد و نیروی عزم را تقویت می نماید .

این سنگ موقعیتهای دشوار ارتباطی را در زمانهای مشقت بار تسهیل کرده و بضاعت سخن در عده و گفتگویی قابل انعطاف را تقویت می کند . سنگی الهام بخش است که به همسویی داخلی یاری می کند و برای انجام شعبده به کارگیری می گردیده می‌باشد . همانگونه که در موضوع همگی گونه های عقیق صحت می کند، این سنگ هم سنگی حفاظتی است . به معالجه آرتریت، سردرد، مسایل گوارشی، رشد و استخوانها امداد می کند .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۱:۳۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)