دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

جنس انگشتر

خرید انگشتر عقیق


در خرید انگشتر دقت به محصول انگشتر بسیار مهم میباشد. در دنیای زیورالات از فلزات مختلفی برای تولید و پباده سازی به کار گیری می‌شود که هریک نقاط قوت و ضعف یگانه به خویش را دارااست. از گزاره مشهور ترین فلزات که در تولید انگشتر از آن به کار گیری می شود می‌تواند به طلا جواهرات و نقره و استیل اشاره نمود که هر یک در مقام قیمتی خویش دوست داران متعددی نیز دارا هستند.

انگشتر طلا جواهرات:
انگشتر طلا و جواهرات معمولا از بها بالایی برخوردار است و علاوه بر درخشش و زیبایی بها دنیوی متعددی نیز داراست و معمولا به علاوه بر وسیله زیبایی و درخشش ، وسیله ای برای سپرده گذاری نیز به حساب آورده می شود. فلز طلای به عمل رفته در زیورآلات از خلوص مختلفی شامل است که می‌توانید در نوشته‌علمی ذیل مطالب بیشتری را در خصوص آن بخوانید.

شناخت با فلز طلا جواهرات در دنیای زیورآلات
انگشتر نقره:
انگشتر های نقره علاوه بر زیبایی و درخشندگی و دوام بالا از ارزش نسبتا قابل قبولی نیز برخوردار می باشند که سبب ساز می گردد انگشتر نقره به یک کادو مطلوب تبدیل شود. فلز نقره به فعالیت رفته در زیورآلات نیز از خلوص متفاوتی برخوردار میباشند که معروفترین و دوستداشتنی ترین خلوص نقره 925 میباشد. انگشتر نقره هم برای آقایان و هم برای خانم ها ساخته میگردد و صورت و طرح های بسیار زیبایی را در بر می‌گیرد.

شناخت با فلز نقره در دنیای زیورآلات


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۴:۲۲ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)