دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

مراقب جواهرات با روکش صیقلی باشید

خرید انگشتر عقیق


برای انکه جواهرا شما رد معرض لوسیونف اسپری گیسو و بو و ادکلن شما نباشد، مدام در لحاظ داشته باشید موقع جامه پوشیدن، جواهرات، نهایی چیزی باشد که می‌پوشید و موقع در آوردن خرقه نیز آن ها اولی چیزی باشند که در میاورید.

برخلاف آن چیزی که گفته میگردد، هیچوقت برای شستن جواهرات و زیورآلات خویش از خمیر دندان به کار گیری نکنید. سایت های بیشماری میباشند که خمیر دندان را تحت عنوان شوینده ای خوب برای طلا معرف می نمایند. ولی صحت دارد که مواد ساینده و شوینده در خمیر دندان برای دندان شما بسیار مفیدند ولی به سطح جواهرات و فلزات قیمتی زخم می‌زنند.

مراقب جواهرات با روکش صیقلی باشید

گهگاه برای مراقبت درخشندگی و رنگ جواهرات روی آنها روکش رنگی یا این که صیقلی داده می‌شود . این روکش می‌تواند به آسانی بوسیله گرما، مواد شیمیایی و حلال، بخار و حتی اشعه ی تمیزکننده های اولتراسونیک، زخم ببیند. بدین ترتیب بهتر می باشد اطلاع داشته باشید که جواهرات شما روکش دارا هستند یا این که نه تا بتوانید بهتر از آن محافظت نمایید.


از پاک کننده های اولتراسونیک با اعتنا به کار گیری فرمایید

ممکن می باشد خودتان از بازار، پاک کننده اولتراسونیک جواهرات خریداری فرمایید یا این که جواهرات خویش را برای پاک کردن با دستگاه اولتراسونیک به سایرافراد بسپارید. در حیث داشته باشید که نظافت کردن جواهرات با این دستگاه مستلزم دقت بسیار ویزه هست و در غیر این چهره به جواهرات و زیورآلات شما زخم وارد می‌گردد. منزه کننده های اولتراسونیک نباید برای مورد ها تحت به فعالیت برده شوند:


• سنگ های قیمتی که دارنده شکاف می باشند و سوراخ آن‌ها با روغن، رزین و مواد شیشه ای لبریز شده‌است.
• جواهرات ارگانیک مانند مروارید، مرجان، عاج و کهربا
• جواهراتی که با مواد غیر مستمر منند وکس یا این که پلاستیک، روکش گردیده اند.
• جواهراتی که نسبت به گرما و تغییر و تحول دما شکننده می باشند

عقیق


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۳:۳۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)