دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

متولدین مرداد (سنگ تولد: عقیق رنگارنگ)

آن ها عاشق رنگ های سرد و در راءس اعتنا قرار داشتن  خرید انگشتر عقیق می باشند و از کانال های مردمی های بلند و خسته کننده، بدون شغل نشستن و قضیه توجه قرار نگرفتن در خرید انگشتر عقیق عده بیزارند .

بر پایه سنگ تولدشان، این اشخاص در نشان دادن سزاوار ترین شرایط خود در میهمانی ها و توده های از صمیم قلب استادند و نیاز دارا می باشند تا برای تمام کارهای نیکی که انجام می دهند موضوع دقت قرار گیرند .

 

متولدین
شهریور(سنگ
تولد: یاقوت کبود) آنها شیدا توجه کردن به جزئیات، حل مسائل دوچندان خلل و انجام دادن کارها در برهه وقتی خودش می باشند و از اشخاص منگ و تنبل، گفتگوهای بی معنی و دوستانی که نمی توانند چه بسا برای خارج رفتن و قهوه تناول کردن تصمیم بگیرند، بیزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان، این اشخاص در سازمان دهی مناسب طرح ها و پروژه ها و به انجام رساندن کارها در مهلت گزینش شده و حاضر و فراهم بودن در مواقع حتمی استادند .

 

متولدین
مهر(سنگ
تولد: عین الشمس "زرد کبود") این افراد دلداده پیرایش و آرایش و پیرایش ظاهری، لوازم بازی های مدت بچگی، چیزهای احساسی و شمع هستند و از فقط بودن بیزارند .

بر پایه سنگ تولدشان، در حل کردن نقص‌ ها دوستان عزیز با دیدن هر دو جنبه قضیه و لبریز کردن محفظه بدور و گوشه و کنار خود از شی ءها زیبا، شایسته ترین هستند . تا عمق یک آشتی پیش می مراحل و از این‌که فی مابین دو دوست روزی شکراب شود به شدت بیزارند .

 

متولدین
آبان
(سنگ تولد: یاقوت زرد) آن ها عاشق قصه های پلیسی و مرموز و شمع آشکار کردن بر سر سفره ی شام هستند! و از کسانی که با آن ها رقابت می کنند، رازهای باطن شان را آشکار می سازد و سوالهای آنها، اشخاص را در معذوریت پاسخگویی قرار می دهد، بیزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان این اشخاص در خوشحال کردن خویش با موضوعات کوچک- وقتی که یک حزن پیش می آید- و به خرج دادن شجاعت کافی برای یافتن چیزهای جدید و جدید لایق ترین می‌باشند .

 

متولدین
آذر(سنگ
تولد: فیروزه) آنان شیدا رفتن به بیرون از کشور، فیلم های کمدی و آموزش مهارت های تازه می باشند و از شغل های عادی و روزمره معاش و غذاهای یکنواخت بیزارند .

بر شالوده سنگ تولدشان در موفقیت در مشاجره ها و لبخند زدن استادند و روحیه ای تسخیر ناپذیر دارا‌هستند . شیدا مسافرت و رخداد های نهفته در آن می باشند . شخصی درستکار و صحیح گو بوده، و کلام هایشان را رک و راست و سوای واهمه از بقیه افراد ابلاغ می کنند .

 

متولدین
دی(سنگ
تولد: لعل) آن‌ها عاشق داشتن هدفی مشخص و معلوم در زندگی و وصال به آن، نظم و ترتیب و وصال به آینده ای آشکار با همت بسیار می باشند و از افراد تنبل که مسوولیت پذیر نیستند و تصمیم های خود را در آخرین لحظه تغییر و تحول تحول می دهند،بیزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان در آشنایی سزاوار ترین خصیصه ها در دیگر افراد و کمک کردن به سایر اشخاص برای وصال به آرزوهایشان شایسته ترین هستند و بر این باورند که داشتن هدفی مشخص و معلوم در معاش می تواند آنها را به مراد ها و امیال شان برساند .

 

متولدین
بهمن(سنگ
تولد: یاقوت ارغوانی) آنها شیفته شرکت کردن در ارائه ایده های نو و همت برای وصال به هدفی بزرگ هستند و از ماندن در یک جا، سوءاستفاده از حیوان‌ها و آلودگی سیاره ای که در آن معاش می کنند، بیزارند .

بر اساس سنگ تولدشان در ساختن چیزهای نو و ارائه ایده های جدید برای ساختن دنیایی بهتر، سزاوار ترین می باشند .

 

متولدین
اسفند(سنگ
تولد: حجرالدم "یشم خطایی") آن ها شیدا فیلم های ترسناک و کمدی، غروب زیبای خورشید، حریق صحیح کردن و جشن و پایکوبی های تعالی نظیر جشن سال نو میلادی میباشند و از قسم میل کردن های بسیار و اشخاصی که مدام عملکرد می نمایند با دروغ خویش را عالی جلوه دهند، بیزارند .بر پایه سنگ تولدشان در تصمیم گیری با قلب خویش و نه با عقل خود، در یافتن نکات منفی سایر افراد و تصحیح آن‌ها استادند .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۱:۴۴ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

از عقیق چه میدانید؟

یک از گونه های سنگ های سیلیسی خرید انگشتر عقیق  کریستالی است که دارای نازکی خاصی می باشد و درخشش رنگ های آن یک عدد توصیفات خاص آن به شمار می رود .
هرچند عقیق ممکن است در سنگ های مختلفی  یافت شود البته عقیق معمولا با سنگ های آتشفشانی در رابطه است و در سنگ های دگرگونی خاصی یافت می‌شود .

عقیق یک کدام از کاربردی ترین موادی است که در هنر کنده کاری سنگ های مشقت بار گزینه به کارگیری قرار میگیرد .
بسیاری از سنگ های عقیق در سنگ های آتشفشانی و یا این که این که گدازه های باستانی یافت می گردند . در حفره های ساخت شده به وسیله مواد مذاب گریز، پاره ای از ماده سیلیسی در لایه های منظم روی نیز انباشته می گردند و به‌این ترتیب عقیق به وسیله گدازه های آتشفشانی تشکیل میگردد .

سنگ عقیق همینطور به وسیله رگه ها و سوراخ های جان دار در سنگ های آتشفشانی شناخته میشود . درصورتی که در عقیق برش های مقطعی تولید شود در این وضعیت می توان رگه هایی به طور خطوط موازی را در آنها مشاهده کرد .
اولین لایه از ماده گیسو جود در حفره ها در واقع پوسته عقیق را تشکیل میدهد که ساختار این پوسته معمولا از یک ماده معدنی به رنگ سبز تیره می‌باشد .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۳۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

تاریخچه سنگ عقیق

کلمه و واژه و کلمه و واژه عقیق از خرید انگشتر عقیق  نام رودخانه‌ای به اسم آگات در شبه جزیره سیسیل مشتق شده است . احتملا از بستر این رودخانه در روزها دیرباز قلوه سنگ‌های عقیق به دست می‌آمده هست . عقیق‌هایی که در گذشته از معادن آلمان استخراج می‌شدند، دارای رنگ‌های قرمز رنگ رنگ صورتی و قهوه‌ای بوده و بین این لایه‌ها گهگاه نیز نوارهای خاکستری رنگ دیده می شود . این معادن امروزه قابل به کارگیری نیستند .

کلیدی ترین محل یافت بلورهای عقیق در قرن نوزدهم میلادی در حوالی ایدار اوبرشتاین در آلمان قرار داشت . عقیق‌های برزیلی برای حکاکی بسیار مطلوب می باشند . در کشورهای چین، هندوستان، مالاگاسی، مکزیک و نقاط متفاوت ایالات متحده هم معادن مهم عقیق جان دار می باشد .

از سه هزار سال پیش مصری‌ها از عقیق تراش داده گردیده برای ساختن مهره، نگین انگشتری و تزیین ظروف به کار گیری می‌کردند .

توده‌آوری ظرف‌های عقیق دربین درباریان اروپا در عصر رنسانس رایج بود . در بسیاری از موزه‌های اروپا از پاراگراف لوور مثال‌های خاصی از آن جانور میباشد .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۴۷ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

کمیاب تری سنگ های جهان کدام ها هستند؟

با دقت به این که میلیون ها سنگ در عالم وجود دارد اما تعداد خاصی از آنها با نام کمیاب تری سنگ های دنیا شناخته می شوند . سنگ هایی که همانند طلا می‌باشند و قیمت هایی بالا دارا  خرید انگشتر عقیق هستند . سنگ ها در وسط ده سال های ۱۸۰۰ میلادی در دو تیم سنگ های قیمتی و سنگ های نصفه قیمتی قرار گرفتند . اکنون می خوا هیم در این پست بخش اعظم درباره ی سنگ های قیمتی و همچنین دلایلی که منجر پدید داخل شدن کم یاب تری سنگ های جهان گردیده اند آشنا شویم، الی گشت را در این گزارش ملازمت کنید .

سنگ
های با ارزش مطالب
مرتبط: جاذبه
هایی از محصول سفال!
این
جاذبه ها نشان دادند که سنگ روی سنگ سازه می شود! اصطلاح سنگ های قیمتی اکثر برای الماس، یاقوت سرخ، یاقوت کبود و زمرد به کار می رود . گرانبهاترین سنگی که فی مابین عموم مردمان شناخته گردیده الماس می باشد . این سنگ گران قیمت از مشقت بار ترین کانی عالم هستی، که دارای پیوندهای بین اتمی توانمند برخوردار است، تشکیل گردیده که آن عنصر کربن اسم دارد . دو سنگ گران بهای دیگر سپس از الماس به نام یاقوت کبود و یاقوت سرخ که هر دو آنان ترکیبی از دیگر از کانی های مشقت بار جهان هستند، که اسم آن کانی مسئله لحاظ کروندوم میباشد . ارزشمندترین سنگ آن‌گاه از موردها گفته شده، زمرد اسم دارد که از کانی بریل تشکیل گردیده و مشقت آن کانی به اندازه کروندوم نمی‌باشد ولی از کانی کوارتز ساختاری محکم خیس و قوی خیس دارااست . دیگر سنگ های جانور در دنیا آن گاه از این موارد به تیتر سنگ های نصفه قیمتی دارای اسم و رسم می‌باشند . در ادامه می خوا‌هیم با سنگ های گران بها عالم آشنا بشویم . یاور ما باشید .

برای
رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید
کم یاب
تری سنگ های جهان گران
قیمت ترین و کم یاب تری سنگ های جهان ژرمژوئیت،
نادرترین سنگ
سنگ قیمتی و زیاد نادری به نام ژرمژوئی Jeremejevite، در سیبری کشف شد . این سنگ در سال ۱۸۸۳ در کوه Soktui استخراج شد . در اکنون حاضر این کانی در حوزه‌ Erongo در نامیبیا و معدن Pantahole در میانمار و در همینطور در شهر کوچک Tadjik در Chorough یافت می شود . از خصوصیت های این سنگ می توان به رنگ آبی‌رنگ متمایل به رنگ ارغوانی آن اشاره نمود . گفتی می‌باشد که بها آن حدود ۲۰۰۰ دلار در هر قیراط میباشد .

برای
رزرو آنلاین تور و تجربه شناخت با این سنگ های جالب، اینجا را کلیک کنید
سنگ
های ژرمژوئی عقیق
سیاه، نادرترین سنگ
یک عدد از نادرترین عقیق قیمتی، عقیق سیاه می‌باشد . ترکیبات این سنگ از عنصرهای کربن و اکسید آهن می‌باشد . این سنگ را می توانایی در استرالیا،چک، ترکیه، اندونزی، برزیل، اتیوپی یافت . ارزش آن حدود ۲۳۵۵ دلار در هر قیراط میباشد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۱۰ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

بهترین نوع کوارتز

برخی از ویژگی های سنگ کوارتز می تواند درخرید انگشتر عقیق  انتخاب بهترین دسته این سنگ به شما امداد کند .
بعضی از این ویژگی ها عبارتند از:
رنگ
رنگ سنگ کوارتز با اعتنا به میزان آن بسیار متغیر است . شایسته ترین برهه زمانی برای آنالیز رنگ آن هنگام طلوع یا غروب خورشید هست که رنگ های عمیق سنگ هم خودشان را نشان بدهند . به طور کلی کوارتز شفاف با بها ترین گونه آن میباشد و بعد از آن رنگ سپید یا این که ابری قرار دارااست .

درخشش
شفافیت یک ویژگی مثبت برای کوارتز میباشد و هر چقدر که یک سنگ فروغ را بخش اعظم از خودش عبور دهد مقدار شفافیت آن بالاتر است .

ابعاد
این سنگ را به شیوه ای برش می دهند که قطعات برش خورده بیشترین رنگ را داشته باشند . به همین ادله است که در میزان ها و صورت های متنوعی در بازار یافت می شود .

انگشتر
کوارتز امروزه یک عدد از پرکاربردترین به کارگیری های سنگ کوارتز برای تولید نگین انگشتر هست . انگشترهای کوارتز در میان خانم ها و آقایان هوا داران متعددی دارااست . کوارتز را می شود به هر شکلی برش اعطا کرد و طرح های مختلفی را بر روی آن پیاده کرد و در غایت به عنوان نگین انگشتر به کار برد .

عکس
انگشتر کوارتز خواص
سنگ کوارتز از
گزاره خصوصیت هایی که برای سنگ کوارتز در منابع متفاوت آمده میباشد عبارتند از:
تعادل
و تنظیم همه چاکراهای بدن انعکاس
فروغ و روشنایی و انرژی مثبت به سمت بدن یاری
به تمرکز و ارتقا قوای ذهنی کمک
به تصفیه روح و روان نگهداری
فرد در برابر سحر و جادو ارتباط
با دنیای متافیزیک تعادل
سیستم ایمنی بدن تطهیر
اندام های بدن معالجه
خستگی های مزمن از
جمله خواص طبابت آن هم می توان به مورد ها تحت اشاره کرد:
درمان
اختلالات تنفسی، آسم و گلودرد کاهش
فشار خون و گرفتگی رگ های و تقابل با سرطان خون امداد
به رفع مشکل ها نازایی و تقویت باروری فرد افزایش
روحیه فرد جهت عشق و علاقه ورزی تقویت
سیستم ایمنی بدن درمان
تب تشخیص
سنگ کوارتز تا به هم اکنون هیچ راه تضمینی و صد درصدی برای تشخیص سنگ کوارتز پیدا نشده میباشد و اضطراری میباشد که تعدادی تست را انجام بدهید تا به فیض قطعی برسید . یکی از روش های تشخیص دسته ارگانیک این سنگ طیف سنجی مادون قرمز رنگ است که طول موج جذب گردیده بوسیله سنک کوارتز را نشان می دهد . کریستال های سنگ کوارتز دارنده ویژگی هایی همانند تورمالین هست .

عکس
انگشتر سنگ کوارتز سنگ کوارتز کلیدی هیچ گاه یک شکل یگانه ندارد و با تغییر‌و تحول رنگ، تابش و گرما رنگ ان تغییر تحول می نماید و شدیدتر می شود .

به هر درحال حاضر تشخیص جور حیاتی این سنگ کار سادگی نمیباشد و یک عدد از روش های وصال به سنگ حساس این هست که خودتان آن را پیشین از تراش تناول کردن تهیه فرمائید و به دست تراشکار بسپارید .

بها
سنگ کوارتز بها سنگ کوارتز با توجه به اندازه، شکل، رنگ و خیلی ویژگی های دیگر انتخاب می شود . هیچ گاه فریب ارزش های نامتعارف را نخورید چون هیچ ارزانی ای بی حکمت نمی‌باشد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۱۳ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

ساخت قالب ریخته گری

قالب
های ریخته گری برای تولید یک ورژن  خرید انگشتر عقیق صحیح نظیر نوع شما به کار می رود که این قالب ها به دو راه ساخته می شوند:
۱)
ایجاد قالب لاستیکی و یا این که سیلیکنی از روی جور های مومی یا غیر فلزی :
در این روش، مدل در باطن یک کادر قرار گرفته و سپس کادر با یک خصوصی از مواد شیمیایی از ترکیبات سیلیکنی مایع مالامال می شود . پس از مدتی، مواد شیمیایی به رخ جامد در می آیند که این مواد دارنده خواص لاستیکی می باشند .

ایجاد
قالب لاستیکی از روی دسته مومی تولید
قالب لاستیکی از روی نوع مومی
۲)
ساخت قالب لاستیکی به راه و روش پخت لاستیک:
در این راه از یک خصوصی لاستیک های ویژه که به صورت برگه ای و یا این که خمیری در بازار مو جود می باشند، استفاده می گردد . به این رخ که جسم فلزی و یا این که هر گونه محصول که تحمل دمای ۴۰۰ تا ۴۵۰ مرتبه سانتی گراد را داشته باشد در دربین لایه های لاستیکی قرار داده می شود و سپس با دقت به میزان قطعه عمل و جور لاستیکی که در ذیل پرس های منحصربه‌فرد پخت لاستیک قرار می گیرد گرما از دو تراز بالایی و پایینی به لاستیک رسیده و لایه های لاستیکی به هم می چسبند .

آنگاه از طی یک عدد از رویکرد های فوق، یک قالب لاستیکی دور و اطراف جور شما را فرا گرفته هست که با یک تیغ جراحی مخصوص، قالب لاستیکی بریده گردیده و گونه از فی مابین آن خارج می گردد و یک فضای خالی جهت تزریق موم در سطح بعد از آن مهیا می گردد .

دستگاه
پخت لاستیک دستگاه
پخت لاستیک
تراز
سوم: تزریق موم در این مرحله، موم به وسیله دستگاه تزریق، درون قالب های لاستیکی و یا سیلیکنی که در تراز قبلی تهیه شده اند تزریق می گردد و فضای خالی باطن قالب بدین ترتیب، از موم لبریز می شود و یک نسخه برداری مومی از نوع شما تهیه می گردد . در این سطح به چندین که از نوع می خواهیم بسازیم بایستی نسخه برداری مومی تهیه و تنظیم کنیم .

تزریق
موم تزریق
موم
مرحله
چهارم: شاخه کردن مدل های تنظیم شده در تراز پیشین را به وسیله یک هویه به یک مفتول مومی می چسبانیم تا به صورت یک درختچه در آید و بعد انتهای درختچه را در کفی لاستیکی منحصر به فرد سیلندر ریخته گری قرار می دهیم . یک درختچه مومی می تواند مشتمل بر یک و یا چه بسا صد ها مسئله از دسته های مومی باشد . نکته حیاتی این می باشد که زاویه دنبالک های نوع ها با محور کلیدی (مفتول مومی) باید به چهره تند باشد . اضطراری به ذکر می‌باشد که برای انجام عملیات ریخته گری در فرایند بعد، می بایست حدود ۱۴ برابر وزن شاخه موم، طلای عیار ۱۸ (۷۵۰) را ذوب و تهیه کرد .

شاخه
کردن جور ها شاخه
کردن دسته ها
مرحله
پنجم: گچ گیری سیلندر ریخته گری هنگامی که مرحله شاخه کردن موم ها تمام شد، شاخه مومی را در یک سیلندر فلزی ریخته گری قرار داده و آن را با گچ اختصاصی ریخته گری به روشی که در ادامه ابلاغ می شود پر می کنیم تا شاخه را پوشش دهد . هنگامی که گچ کم آب شد، یک قالب نسوز و خشک برای استفاده در کوره های ریخته گری مهیا است . شاخه مومی به نحوی که در تصویر معلوم می‌باشد بر روی کفی لاستیکی سیلندر سوار می گردد .

سیلندر ریخته گری در موقعیت های با فلانج و بدون فلانج به کار می رود و از محصول فولاد ساخته می شود . آن گاه از این‌که درختچه موم در درون سیلندر قرار گرفت، با استعمال از نوارچسب های پهن، آب بندی شده و سیلندر مهیا گچ گیری هست . برای گچ گیری سیلندر از اتومبیل میکسر گچ به کارگیری می شود . در این ماشین آب و گچ در محیطی کاملاً عاری از هوا با نیز ترکیب می شوند و در باطن سیلندر تزریق می گردد . دستگاه مجهز به سیستم ارتعاشی (ویبره) می‌باشد تا گچ تزریق شده در سیلندر را کاملاً هواگیری نماید . این عمل از هر گونه نقص‌ و فرج در سطح قطعات در مرحله ریخته گری جلوگیری می کند . اندازه گچ زمینه نیاز برای گچ گیری یک سیلندر به قطر ۱۰۰ میلی متر و به ازای هر یک سانت، تقریباً برابر ۱۰۰ گرم می باشد .

پس از اتمام مرحله گچ گیری سیلندر، آن را در یک محیط کم آب و سوای تابش نوروروشنایی مستقیم خورشید قرار می دهیم تا گچ خشک گردد . این زمان حدوداً فی مابین ۳ تا ۵ ساعت، بسته به حجم سیلندر به ارتفاع می انجامد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۱۰ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

خاستگاه سنگ درمانی کجاست؟

در حقیقت منشا حساس سنگ درمانی  خرید انگشتر عقیق  مربوط به میهن چین است که در باز نگری کتاب ها تاریخی دنیا پس از اسلام ، کتابی تحت تیتر امپراطوری زردرنگ به نوشته یواخیم بارکها وزن جواب معمای بروز سنگ درمانی به خیر روشن می شود، کتابی که ویژه احوالات چنگیز مغول و فرزندانش و استعمال از اشکال درمانهای ارگانیک و حتی اتفاقی همچون خاصیت و روشهای به کار گیری از سنگها پرداخت گردیده است .

خاصیت
خارق العاده سنگ درمانی/ شفای سنگها از خرافات متداول تا حقایق دینی
سنگهایی که حرارت دادن آنان ، گذاشتنشان رو رمز و تلاوت گونه های ذکر های یگانه و یا قراردانشان روی موضع درد و چه بسا انجام ماساژ با آنها، وجه اشتراک اغلبشان به شمار می رود .

کتاب
ضابطه سنگ درمانی ندارد روشنک قدس، رییس دانش گاه طب سنتی کالج علوم طبابت کشور ایران با اشاره به عدم رده سنگ درمانی درطب سنتی تاکید کرد: علی رغم تصور اکثر اوقات افراد ، این خط مش خیر در کتاب قانون که مهمترین مبداء و منبع آموزه های طب سنتی کشور ایران و دنیا است ونه چه بسا به عنوان طب تکمیل کننده آن مطرح نشده میباشد .

او اظهار‌ : سنگ درمانی به علت بی ارتباطی کامل آن با طب سنتی در هیچ یک از کلینیک های ویژه این پزشکی وجود ندارد بلکه خاستگاه حساس آن مرزو بوم چین هست که در برخی از متن ها مرجع چینی اشاره هایی به آن گردیده ، البته علی رغم وجود مباحثی دارای ربط با آن در کتبی خاصی فقط می بضاعت و توان ذکر کرد که از نظر علمی و طب سنتی این درمان هیچ تعریف و جایگاهی ندارد .

گرچه از نظر دانش طبی و حتی طب سنتی ، جایگاهی برای خاصیت درمانی سنگها تعریف نشده البته این مسئله از لحاظ طب اسلامی که احادیث معصومین (ص) ، مهم ترین اساس این طب هستند، چه‌گونه می باشد؟ سوالی که بعضی از پژوهشگران دینی پاسخ قابل توجهی برای آن دارا هستند .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۴۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

فرق حلقه با انگشتر را بدانید

از به عبارتی اولیه کار دنبال انگشترهای گرانقدر و پرنگین نباشید . آنها حلقه به شمار نمی آیند . رینگ خیلی دقیق هست و روی آن یک ردیف نگین و یا این که یک نگین درشت  خرید انگشترعقیق عمل گردیده است . شما حتی می توانید یک رینگ طلایی بی آلایش را به عنوان رینگ وصلت تان گزینش نمائید . بعدا می توانید برای پای کوبی ازدواج یک انگشتر پرنگین را برای روی رینگ تزویج تان بخرید . دقت فرمائید که رینگ و انگشتر شما بایستی با یکدیگر هماهنگی رنگ و جنس داشته باشند .

حلقه
تان را توصیه بدهید
در حالتی که مثل خیلی از زوج ها نسبت به رنگ و صورت رینگ وصلت تان حساس می باشید و مدل های موجود در بازار را نمی پسندید، می توانید یک جور رینگ تزویج را که می پسندید پیدا نمائید و یک جواهرسازی معتبر پیدا فرمایید و از او بخواهید عین آن حلقه را برایتان بسازد . توجه نمایید حتما حیاتی می باشد جواهرساز شما در این فعالیت کاردان باشد و حلقه شما را دقیقا با همان نازکی زمینه نظرتان بسازد .

حلقه
های جفت بخرید
برخی ذوق و سلیقه ها معمولا دنبال رینگ های یک دسته برای عروس و داماد نمی گردند چون در این فیس زیرا حلقه ها جفت هستند، حلقه عروس پاره ای مردانه و رینگ داماد پاره ای ویژگی ها زنانه خواهد داشت اما در‌صورتی‌که شما به دنبال یک حلقه زنانه باشید، می توانید آن را خیلی ظریف و زنانه گزینش نمایید .


نکات خرید رینگ وصلت لزومات
دقت در خرید حلقه


حواستان
به نگین ها باشد
هنگامی که می خواهید یک حلقه بخرید به نگین های آن خوب توجه نمائید . بهتر میباشد هر نگین در یک قاب از جنس طلا، محکم شده باشد چون در غیر این فیس احتمال افتادن و قطع شدن نگین ها اکثر می‌باشد . نگین هایی که با چسب به انگشتر چسبیده گردیده اند ممکن می باشد با ضربه و زمین تناول کردن رینگ شما قطع شوند و مطلقا مجدد جایگزین کردن این نگین ها گران تمام می شود .

در حالتی که
می توانید یک سایز گرانقدر خیس بخرید
هنگامی که برای خرید رینگ می روید، رینگ هایی را بخرید که برای دست شما تنگ و جفت و مدل نباشند . بالاخره قرار است شما این حلقه را یک عمر به دست فرمایید . در طول این سال ها ممکن هست چاق گردید و رینگ شما دیگر قابل به کارگیری نباشد . در شرای رینگ شما اندکی گشاد باشد می توانید آن را تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ خیلی سخت هست .

نواع
گرد را در اولیت انتخاب خویش قرار دهید
برخی از رینگ ها، زایده های تیزی در طراحی شان دارا‌هستند که نگین ها روی این زائده های تیز وصل می شوند . این تیز ی ها در هنگام فعالیت روزانه به این سو و آن سو می گیرند و احتمال قطع شدن نگین ها وجود دارد . براین اساس توصیه ما به شما این است که رینگ های تخت و گرد را انتخاب فرمائید .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۶:۵۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

سنگ درمانی و خواص سنگ ها

به عبارتی طوری که پیش تر به گونه های خاصیت سنگ ها و عمر دیرینه آن ها پرداختیم، سنگ درمانی از دیرباز تا کنون زبانزد همگان بوده است . در اینجا می خواهیم به مقوله  خرید انگشتر عقیق  سنگ درمانی و خاصیت متافیزیک آن ها بپردازیم .

در دوره جدید خواص سنگ ها و اشکال خط مش های سنگ درمانی به تصویب رسیده می باشد و امروزه شاهد استفاده از گونه های سنگ ها با در لحاظ دریافت کردن خاصیت آن ها در صنعت های گوناگونی، از پاراگراف صنعت جواهر سازی و زیورآلات هستیم .

هر چند کتاب های زیادی به چاپ رسیده اند که علاوه بر خاصیت سنگ ها، به قابلیت شفابخشی آن ها اشاره کرده اند، البته همواره بایستی به خاطره داشته باشیم که فرای این کتاب ها چاپ شده و در دست، آنچه بیش از پیش موجب یقین و اعتقادمان به خاصیت سنگ ها می شود، احساس و شم ششمی می باشد که فرا از داده ها خارجی و باور های همگانی میباشد .

برای تمامی مان لحظه هایی پیش آمده که ناخودآگاه و بدون هیچ برهان منطقی و درایت از خاصیت سنگ ها، به سمت سنگی مختص جذب می شویم . شاید برایتان دیدنی باشد که بدانید این حادثه زمانی پیش می آید که شم ششم تان در ناخودآگاه شما در تلاش است تا در شما کشش و هدف ای برای به دست آوردن و یار داشتن آن سنگ تولید کند .

در
این مقطع می‌باشد که سوال پیش می آید، عامل کلیدی کشش به سوی سنگی خاص چیست؟
اعصاب و روان و روح دائما در حالا بازی هوشمندانه و خردمندانه ای با جسم هست . همین مسئله منجر می شود تا ذهن، ما را به سوی سنگی سوق دهی نماید که تواترهای ارتعاشی اش و بسامد های جانور در آن، با وجود و هستی مان سازگار و نیز سو باشد . جسم ما گرما، انرژی و دامنه اکترومغناطیسی حاصل از سنگ را به تکان در می آورد و همین اساسی ترین برهان کشش ما در ناخودآگاهمان به سوی برخی سنگ ها می باشد .


سنگ
درمانی
خواص
سنگ ها و تاثیر آن در Gem Therapy یا به عبارتی سنگ درمانی! همان طور که پیش تر اشاره کردیم، سنگ درمانی براساس خصوصیت و خاصیت سنگ ها در زمره درمان های طبیعی می باشد . امروزه از این روش درمانی سابق با عنوان Gem Therapy نام برده می شود . با توسعه و گسترش بیش از پیش این طب، شواهد نشان می دهد امروزه با در نظر به دست آوردن خواص سنگ ها اقدام به درمان های بیماری های گوناگونی رخ گرفته هست .
در ادامه به برخی از این درمان ها اشاره خوا هیم کرد:
معالجه
بیماری های تنفسی ارتقاء
قدرت سیستم دفاعی تسکین
عفونت یاری
به معالجه زخم معده تقویت
کننده استخوان ها ادب
بخش تقویت
اعصاب درمان
ناراحتی های پوستی ضد
میگرن امداد
به گردش خون و دیگر خاصیت های درمانی آن ها .

خواص
سنگ ها و استعمال از آن در ماساژ درمانی جذاب است بدانید تاریخ و پیشینه استعمال از سنگ های داغ به مراد معالجه و رفع درد های عضلانی به هنگامی باز می گردد که بومیان آمریکا به کمک حریق شروع به داغ کردن سنگ ها می کردند . امروزه ماساژ درمانی با سنگ داغ از گزاره متداول ترین سنگ درمانی یا این که به عبارتی Gem Therapy می باشد که با در نظر به دست آوردن خواص سنگ ها و تاثیرات آن ها بر چاکرا ها متداول گردیده است .

 

خاصیت
سنگ ها و تاثیرات آن بر روی انرژی عناصر در این جا می خواهیم به شرح مختصری از خاصیت سنگ ها و تاثیرات آن بر روی انرژی موادسازنده موجود در محیط اطرافمان بپردازیم . به عبارتی طوری که می دانید، یکی از حساس ترین خصوصیت سنگ ها، خصوصا در طبیعت، جذب انرژی های منفی مو جود در محیط است . از این رو امروزه برای برقراری تعادل در بین نیروهای طبیعی در هم اکنون جریان، در اکثری از پباده سازی ها اعم از پباده سازی داخلی محیط کار، منازل، مطب های طبابت و طراحی جواهرات و انواع و اقسام زیورآلات و اکسسوری ها، شاهد استفاده از گونه های سنگ ها هستیم . زیرا به عبارتی طوری که پیش تر اشاره کردیم یکی از کلیدی ترین خاصیت سنگ ها، رهایی و نجات شما از انرژی های منفی محفظه دور و اطراف شما و تولید حس آرامش در شما می‌باشد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۴:۵۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

سنگ‌ها اثرات ماورایی دارند؟ ‌

یک هنرمند سنگ‌تراش در خصوص اثر درمانی سنگ‌ها و اعتقاداتی که درباره اثر ماورائی سنگ‌های ارگانیک وجود دارد، اظهار کرد: گوشه ای از این اثرات ناشی از موادتشکیل دهنده تشکیل دهنده سنگ‌هاست اما، برخی با تولید باورهای غلط در در بین مردم، یقین به اثرات ماورایی سنگ‌ها را دستمایه سوداندوزی کرده‌اند .

یک هنرمند سنگ‌تراش در خصوص اثر درمانی سنگ‌ها و اعتقاداتی که در رابطه اثر ماورائی سنگ‌های طبیعی وجود دارد، اظهار کرد: گوشه ای از این اثرات ناشی از عنصرها تشکیل دهنده سنگ‌هاست اما، بعضا با ایجاد باورهای اشتباه در بین مردم، اعتقادوباور به اثرات ماورایی سنگ‌ها را دستمایه سوداندوزی کرده‌اند .

غفاری در گفت‌و گو با خبر نگار خبرگزاری دانشجو ها ایران(ایسنا) – منطقه مرکزی، افزود: همانگونه که میدانیم در هر کدام از ماه‌های گوناگون سال شرایط زمین در مدار چرخش خودش به بدور خورشید مختلف بوده، همچنین وضعیت ستارگان گوناگون هم نسبت به زمین گوناگون می‌باشد .

غفاری ادامه داد: در نتیجه، این نیروی عظیم کیهانی و انرژی این نیروهای متعدد در کرات متعدد که در هرکدام از روزها و ماه‌های سال متعدد است، میتواند روی افراد مختلف تغییراتی را اعمال نماید .

این کارآفرین با اشاره به این‌که عناصری که در طبیعت سنگ‌ها پنهان است قادر است روی روح و جسم بشر تأثیر بگذارد، تصریح کرد: القای انرژی بوسیله سنگ‌ها در علم متافیزیک مطرح می باشد و نمی توان آن را اندازه‌گیری کرد .

او با بیان این که همگی موجودات اعم از گیاهان، حیوان‌ها و انسان‌ها برای سلامتی و نشاط جسم خود نیاز به این عناصر دارند، گفت: احتمالا این موادتشکیل دهنده در بسیاری از موارد به تنهایی و تنها از نحوه طعام تأمین نشوند و سنگ‌ها حاوی عناصری می باشند که ممکن می باشد در بدن انسان به میزان ناچیز خرید انگشتر عقیق وجود داشته یا اصلاً وجود نداشته باشند که تماس با این سنگ‌ها میتواند این خلاء را لبریز نماید .

غفاری استعمال از سنگ‌ها را دارای شرایط خاصی تیتر کرد که میتواند مشمول گذر بازه هم باشد .

ورود
تفکرات خرافی در بعدها تجاری به بازار سنگ‌های قیمتی‌
این کارآفرین فعال در حوزه سنگ‌تراشی با یاد آوری این نکته که بخش اعظمی از تفکرات خرافی وارد تجارت سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی شده، تصریح کرد: برخی از داستان‌ها و تخیلات به رخ خرافات در باطن مرز و بوم یا این که با ورود فرهنگ وتمدن کشورهای متفاوت به سرزمین ما تولید شده‌اند .

او ادامه داد: این آن‌گاه خرافی موضوع باید با مطالعه و کاوش از روش خود مصرف‌کنندگان و فروشندگان محصول ها سنگی به دستکم برسد چراکه این موضوع منجر سوءاستفاده در خرید و فروش شده می‌باشد .

غفاری یکی از بعد ها مهم و تأثیرگذار سنگ‌های قیمتی را شکل ظاهری و بُعد زیبایی‌شناختی آنان عنوان و بیشتر کرد: همینطور طیف‌های رنگی، متنوع و چشم‌نوازی که این سنگ‌ها دارند، خویش میتواند علتی برای تولید متانت روحی، روانی و درونی شخص شود .

این هنرمند گفت: اغلب سنگ‌ها دارنده طیفی از رنگ‌های متعدد نظیر آبی فیروزه‌ای، سبز، قرمز، قهوه ای و . . . می باشند که در روانشناسی رنگ‌ها نیز به اثرات اغلب مثبت هر رنگی اشاره گردیده هست .

او افزود: سنگ‌های برگرفته از دل طبیعت نیز با توجه به عنصرها مختلفی که در خویش جای داده‌اند، رنگ‌های متفاوت و خیره کننده‌ای را به خویش اختصاص داده‌اند که قطعاً در روح و اعصاب و روان هر انسانی شادابی و نشاط القا میکند .

غفاری تصریح کرد: انقطاع از همگی داستان‌ها، باورها، اعتقادات و خواصی که به سنگ‌ها نسبت داده گردیده ‌و فارغ از صدق یا عدم صدق آنها، آنچه که از اهمیت برخوردار است، به عبارتی چیزی است که خودمان شاهد آن هستیم و به آن اعتقاد و باور داریم .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۴:۴۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)