دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

توپاز سفید

 

سنگ توپاز سپید :
به همپا داشتن سنگ توپاز سپید و خرید انگشتر عقیق به شخص امداد می نماید تا انسانی سپاسگذار باشد .
توپاز سپید از دید روضه خوان به اشخاص یاری می‌نماید و موجب آموزش سریع ‌خیس و شل‌ خیس ایمان و یقین می ‌گردد .
به کارگیری از توپاز سپید به اخذ انرژی مثبت بسیار یاری می ‌نماید . در واقع سبب گشوده شدن چاکرای هفتم می‌شود .
سنگ توپاز طلایی یا این که زردرنگ :
استعمال از سنگ توپاز زردرنگ به گشوده شدن چاکرای سوم یعنی ناف بسیار یاری می ‌نماید .
به کار گیری از توپاز طلایی منجر ارتقای عزم و بضاعت و توان شخص می‌گردد .
به یار داشتن توپاز طلایی موجب بالا رفتن بضاعت و توان خلاقیت اشخاص می ‌خواهد شد .
سنگ توپاز زردرنگ به آدم ها توان فهم شهودی درونی میدهد . همینطور شخص کاربر میتواند به راحتی بر روی اهدافش تمرکز نماید .
توپاز طلایی بدور شدن اذهان شیطانی از بشر بسیار یاری می نماید .
انرژی درمانی توپاز طلایی بسیار بالا هست و با اکثری از سنگ ها هماهنگی متعددی داراست .
سنگ توپاز آبی رنگ :
به کار گیری از این سنگ منجر تقویت بضاعت های خل وچل می‌گردد .
به همپا داشتن سنگ توپاز آبی‌رنگ سبب تقویت مهارت کلامی میگردد .
توپاز آبی رنگ موجب ارتقا تمرکز اشخاص بر روی کارها ، میشود .
سنگ توپاز

تاریخچه سنگ توپاز :
در قبل به هر سنگ زرد رنگ ، سبز و قهوه ای که باارزش بوده ، توپاز گفته میشد . این سنگ قدمتی بالغ بر ۲۰۰۰ سال دارااست و در کشورهای روم ، یونان و مصر از این سنگ ارزشمند ، با تیتر سنگی جادویی خاطر شده‌است .

شناخت با ساختار سنگ توپاز
سنگ توپاز از ادغام آلومینیوم ، فلور و سیلیکات تاسیس شده است . توپاز سنگی بسیار سفت با ضریب رنج ۸ موشواره میباشد . علیرغم سفت‌ بودن توپاز ، سنگی میباشد بسیار آسیب پذیر . این سنگ واضح تا نصفه روشن در اکثر مواقع در روند پایان سرد شدن ماگما ها تولید می‌ خواهد شد . همینطور این گوهر باارزش را می قدرت در بستر رودخانه ها یافت .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۸:۵۴ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

یاقوت سرخ


شناخت با یاقوت سرخ و طریق های تشخیص یاقوت سرخ
شناخت با یاقوت سرخ و شیوه های تشخیص یاقوت سرخ
یاقوت سرخ (Ruby)و خرید انگشتر عقیق  یک سنگ قیمتی است که به رنگ قرمز‌رنگ است و از اشکال کوراندوم معدنی (اکسید آلومینیوم) تاسیس شده است. نوع دیگر یاقوت نیز وجود داراست که به اسم یاقوت کبود (sapphires) شناخته میگردد . یاقوت سرخ به یاور آمتیست، یاقوت کبود، زمرد و الماس جزو سنگ های قیمتی دیرین میباشند. واژه RUBY در معنای رنگ قرمز‌رنگ می‌باشد. قابل ذکر میباشد بدانید که رنگ قرمزی یاقوت به انگیزه وجود عنصر کروم می‌باشد.

عیار وکیفیت یاقوت سرخ به وسیله رنگ، برش و وضوح آن انتخاب می‌گردد. و یاور با وزن عامل ها اساسی گزینش کننده ارزش و بها آن می‌باشند. براق ترین و ارزشمندین یاقوت دارنده رنگ قرمز رنگ خونی هست و به رنگ خون کبوتر که غلیظ میباشد است. یاقوت از دید وضوح مشابه الماس هست و از حیث رنگ به سنگ گارنت شباهت داراست.. یاقوت کبود سنگ ماه میلاد مرتبط با ماه جولای است. باارزش ترین یاقوت سرخ شناخته گردیده به نام طلوع خوشرشید یا این که به عبارتی sunrise میباشد .

یاقوت سرخ دارنده سکو رنج 9 با مقیاس موز میباشد در بین سنگ های طبیعی الماس و یک سنگ دیگر به اسم moissanite از یاقوت سرخ دشوار خیس می‌باشد. دره mogok در میانمار برای سالیان منبع مهم یاقوت سرخ بوده میباشد ولی در سال های اخیر حوزه‌ مانگسو و یکسری نقطه دیگر به راءس ساخت و ساز یاقوت سرخ تبدیل گردیده اند. این سنگ در مرز و بوم های کامبوج ،افغانستان ، استرالیا، برزیل، کلمبیا، هند، نامیبیا، ژاپن، اسکاتلند نیز یافت می گردد.

 

یاقوت نیز مانند بقیه سنگ های قیمتی با استعمال از ترازو های شناخته گردیده مثل رنگ، برش، وضوح و وزن بها گذاری می گردد همینطور یاقوت سرخ را می اقتدار مبنی بر بخش ها جغرافیایی بها گذاری کرد.

مهمتری عاملی که در قیمت گذاری جواهرات مد حیث قرار می‌گیرد رنگ آنها میباشد. یاقوت سرخ نیز در یکسری رنگ میتواند وجود داشته باشد که مشتمل بر رنگ قرمز رنگ خالص، نارنجی رنگ، رنگ زرد، سبز، آبی‌رنگ و بنفش میباشد. اما بایستی دقت نمود رنگ مهم یاقوت سرخ قرمز رنگ است و رنگ های دیگر تحت عنوان رنگ ثانویه آن شناخته می گردند که ممکن میباشد نتیجه ها تغییران شیمیایی باشد.

 

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۶:۳۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

کانی های کمیاب


۹ کانی کم یاب و گرانقیمت دنیا
متاسفانه در بعضی از مقالاتی که در خبر نامه ها به چاپ می‌رسد مطالبی تیتر می‌گردد که بسیار غیر علمی و منسوخ میباشد مخصوصا که در‌صورتی‌که این مطالب در قالب یک نوشته‌ی‌علمی علمی در یک روزنامه تخصصی و دارای اعتبار به چاپ رسد سبب ساز اشاعه و رواج فرهنگ و تمدن منسوخ و غیر ماهر می‌شود.

کنفدراسیون جهانی جواهر و خرید انگشتر عقیق که یک مرجع میان المللی و دارای اعتبار میباشد و کلیه موسسه ها گوهرشناسی عالم مثلا GIA نیز طبق ضوابط این کنفدراسیون کار می نمایند.

در کتاب معانی واژگان و اصطلاحات طبقه بندی گردیده که به وسیله کمیسیون سنگهای رنگی در سال 2010 تدوین گردیده نیز برای پرهیز از اشاعه خطا این سیرتکامل اصطلاحات به روشنی اشاره شده‌است که اصطلاح نیمه با ارزش گم راه کننده میباشد و در بخش ۴.۳.۶ و ۵.۴۱ . به روشنی به این آیتم اشاره شده‌است:

 .

نیمه باارزش

سابقا به سنگهایی که کمیاب نبودند گفته میشد و امروزه یک اصطلاح گم راه کننده میباشد.

با دقت به مطالب فوق خصوصی به برخی از سایتهای متفاوت جواهر و فروش جواهر زدیم و به مورد ها ذیل برخوردیم.

9 کانی کیمیا و گرانقیمت دنیا

سنگهای جواهری که در ذیل به آنان اشاره می گردد بسیار کیمیا بوده و قیمتهایی که درین نصیب از نوشته‌علمی ارایه می‌شود در واقعیت رکورد بالاترین ارزش برای این سنگها به حساب آورده می شود.


اسم این سنگ جواهر یِ رِ می اِ وایت میباشد حتی تعداد بسیار زیادی از جواهر شناسان و جواهر فروشان نیز تا به هم اکنون نام این سنگ جواهر را نشنیده‌اند. این سنگ دارای رنگهای بی رنگ، آبی آسمانی، زرد رنگ کم رنگ میباشد بهترین کیفیت این سنگ جواهر وابسته به کشور نامیبیا میباشد. رنگ آبی این سنگ به طور rough ممکن میباشد با Aquamarine نادرست گرفته گردد اسم این سنگ بر گرفته از اسم کانی شناس روس pavel jeremejev گرفته گردیده که در سال 1883 این کانی را کشف کرد در سال 2005 یک قطعه تراش خورده از این کانی به وزن 93/2 قیراط قطیراطی 2000 دلار در اینترنت به فروش رسیده میباشد.


کشور استرالیا بزرگترین تولید کننده اپال در عالم میباشد. و کیفیت اپالهای این کشور بسیار بالا میباشد 95 درصد اپال تولید گردیده در دنیا وابسته به معادن اپال استرالیا میباشد 5% الباقی وابسته به مکزیک ، شمال برزیل، آمریکا و معادن جدید در کشورهای ایتوپی و کشور مالی در غرب آفریقا می باشد گرانقیمت ترین اپالهای دینا Blaclc Opal یا اپال سیاه و اپال با رنگ خاکستری تیره می باشد که قیمت این دو نوع اپال می تواند تا قیر اطی 2355 دلار باشد.

 

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۷:۱۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

خصوصیات اوپال


خصوصیات اپال از نگاه گوهرشناسی

مشقت این سنگ قیمتی و خرید انگشتر عقیق  در مقیاس موشواره(Mohs scale) در بین 5.5 تا 6.5 میباشد و در سود به حفظ های ویژه نیاز دارااست تا صدمه نبیند. فرمول شیمیایی این گوهر SiO2 .nH2Oو صورت کریستالی آن آماروف (Amorphous) و یا این که به شک وتردید دانه های انگور میباشد. اپال وزن اختصاصی 1.98 تا 2.5 دارااست و ضریب باخت آن 1.37 تا 1.52 است، رنگ ساییدگی این گوهر سپید و به طور کبوشن تراشیده می گردد.این سنگ قادر است به طور کدر، واضح و یا این که تا حدی واضح وجود داشته باشد. این سنگ با اسم سنگ 7 رنگ نیز شناخته می‌گردد.

 


سنگ شناسی اوپال

از دید سنگ شناسی اوپال یک ماده معدنی در حیث گرفته میشود تا یک کانی و این دستور به جهت صورت آمورفی آن است.

در سنگ های اوپال مقادیری آب نیز وجود دارااست که مشقت و نرمی سنگ opal به معیار جان دار آب در آن بستگی داراست، این سنگ ها به جهت امکان انکسار فروغ به رنگ های گوناگون چشم می شوند و با تغییر تحول زاوییه روءیت کرد نورهای رنگی جانور در آن می درخشند.

درصورتی که اوپال را در دستتان بچرخانید متوجه تغییر تحول رنگ آن می‌شوید که‌این دستور یکی‌از خصوصیت های بارز سنگ اوپال میباشد.


اوپال در سنگ شناسی به 5 دسته تقسیم می شود که در تحت به توضیح گونه های آن میپردازیم:
اوپال قیمتی (Precious Opal):
سنگ opal قیمتی دارنده پدیده اوپالسنس یا این که بازی با رنگ است، یکی عارضه ها این پدیده وجود سیلیکات های یک اندازه در کنار یکدیگر میباشد که در خلأ مابین این سیلیکات ها مقادیری آب وجود داراست که هنگام واکنش فروغ و روشنایی به سطح سنگ منجر ساخت این پدیده می گردد.
اوپال قیمتی در رنگهای شیری، سپید، آبی‌رنگ، مشکی و خاکستری یافت می گردند.
هرچه بازی نوروروشنایی در سنگ 0pal بیشتر باشد این سنگ از خلوص بالاتری برخوردار‌است و به به عبارتی ترازو قیمت آن نیز بیشتر بوده، ازبین اوپال های قیمتی اوپال سیاه ارزشمند ترین آنهاست.

همگی چیز در رابطه سنگ اوپال

کلیه چیز در رابطه سنگ اوپال

اوپال عادی ( Common opal ) :
در‌این نوع از اوپال ها سیلیکات ها به صورت نامنظم کنار هم قرار گرفته اند و دیگر از پدیده انکسار فروغ در آنان خبری وجود ندارد، این نوع اوپال دارنده رنگ مورد شیری، سپید، آبی رنگ، صورتی و …. میباشند. مثلا از مهترین این اوپال ها می شود به اوپال مرواریدی، اوپال چینی و اوپال اوقیانوسی پرو اشاره نمود.

 

 

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۱:۳۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

سنگ اوپال مصنوعی

 


اوپال تصنعی و مصنوعی:

خرید انگشتر عقیق و ساخت و ساز اوپال تصنعی و مصنوعی، پرورش گوی ها(spheres) سلیکایی با اندازه صحیح وصحیح را در بر می‌گیرد. وقتی که‌این عمل انجام شد، گوی ها به بازه زمانی یک‌سری ماه ، در ظرفی قرار داده میشوند. متاسفانه فرآورده به دست آمده،به عبارتی نقص‌ اوپال های طبیعی را دارااست(خشکی و بنابر این شکاف خوردگی).این ایراد در اوپال تصنعی و مصنوعی ،با برش راف به قطعات کوچک بعد از آن اشباع آن ها باتثبیت کننده هایzirconium stabilizer حل می‌گردد.این فعالیت از خشکی و رخنه‌ خوردگی دوری می نماید،ولی به جهت اینکه ثبت کننده ها در اوپال های طبیعی نیست، بعضی از گوهر شناسان ، این فرآورده را برند شبیه اوپال برچسب میزنند در بازار تحت عنوان اوپال تصنعی شناخته شده‌است. اپال دررنگهای مختلفی همانند سفیدشیری،خاکستری،آبی‌رنگ،سبز،نارنجی رنگ وقرمزیافت می گردد.

 


مراقبت ونگهداری سنگ اوپال:

اوپال

برای مراقبت زیبایی اپال بهتراست آن رادرپنبه ای مرطوب مراقبت کرده ویا زیاددرآب قرار دهیدواز تماس آن بامواد شیمیایی وحرارت خودداری فرمائید.

 


مراقبت و شارژ اپال :

برای مراقبت زیبایی و پاک کردن اپال ، آن را در پنبه ای بگذارید و یا این که در آب قرار دهید تا منزه گردد .
از حرارت دادن آن حتی به مقدار معدود و قرار دادن آن در مقابل خورشید و تماس آن با مواد شیمیایی مانند اسباب آرایشی خودداری کنید.
برای شارژ کردن سنگ اپال ، آن را در مقابل روشنایی ماه قرار دهید .

گفتنی میباشد :
درصورتی که این سنگ را در ذیل گوش قرار دهید ،سبب ساز خواب خوش شبانه می گردد.

برای تقویت پدیده بازی با رنگ در اوپال، سنگ را بااسید رقیق گردیده و شکر رنگ می نمایند(dying)که منجر تیره شدن مسئله سنگ می‌گردد.اوپال در مقابل حرارت، برخورد ضعیف داردو اسید هیدروفلوریدک روی این سنگ اثر میگذارد.


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۷:۴۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

زمرد


در رابطه سنگ زمرد

ازدیاد محبت بین زن و مرد ، توانگری و گنج ، علامت عشق و علاقه و باروری و دانایی و امید و برکات ، طلسم خوشبتی و توان جاودانگی ، هماهنگ کننده جسم ، قلب و روح ، ضد پیری ، انرژی نصیب ، افزایش ادراکات شهودی ونبوغ ، به دور کننده حشره ها ، ، نگهدارنده در قبال امواج و موجودات منفی ، تخیل ، الهام نصیب ،
تقویت : نهان بینی ، احساس همدردی ، ضریب هوشی ، معده ، صداقت، مغز ، دیده ، قلب ، شم عشق و علاقه ورزی ، کلیه ، پشت ، یاد ، توان بیان ، دندانها، سیستم ایمنی تن ، ترشح تیروئید ، ارتباطات ، سیستم لنفاوی .
تسکین درد های : ردیف فقرات ، مفاصل ، رماتیسمی ، راز ، زایمان ، معده.

 

حکمای ایرانی و یونانی خاصیت طبی زمرد را به این ترتیب می دانند. هر کسی زمرد و یا خرید انگشتر عقیق را به همپا داشته و یا آن را به شکل دارو به کارگیری نماید، ناراحتی و درد معده او‌را معالجه می نماید، حرکت نبض را تیز و عادی می سازد، روح را تقویتی نماید.

زمرد سنگی بسیار پرانرژی و دارنده خاصیت فراوانی میباشد. استعمال از این سنگ برای پرهیز از ابتلا پیداکردن به بیماری صرع بسیار بهره داراست. به ویژه برای عده ای که موضوع موروثی این بیماری در آن‌ها وجود داراست. به همین ادله، در پیشین نیز پادشاهان در هنگام ساخت‌و‌ساز فرزندانشان تکه ای زمرد را بر گردن آن ها می آویختند تا به صرع در گیر نشوند، البته برای اشخاصی که به بیماری صرع در گیر گردیده اند، چندان کارساز وجود ندارد.
همینطور قرار دادن زمرد بر روی چاکرای رمز و تاجی برای معالجه بیماری پارکینسون موثر میباشد؛ چون برای برقراری تعادل در سیستم عصبی بسیار اهمیت دارااست و علاوه بر پرهیز از حمله های عصبی، دردهای عصبی را نیز می کاهد. آویختن زمرد بر گردن و هم چنین گذاشتن آن بر چاکرای قلب در معالجه گرفتگی رگ ها و بیماری های خونی و نیز معالجه ضعف عضله ها قلبی و تپش قلب و تقویت آن، بسیار اثرگذار میباشد.
از سایر خاصیت زمرد که بسیار به آن اشاره گردیده، اثر گذار بودن آن برای دستگاه گوارش میباشد. گذاشتن آن بر روی چاکرای شمسی، مجاری کیسه صفرا را تمیز و فعال می نماید و منجر تقویت معده و معالجه جراحت معده میگردد.
استعمال از زمرد برای معالجه خون ریزی داخلی به ویژه اسهال خونی اثر گذار میباشد. نگاه به آن روشنایی دیده را زیاد کرده و آب زمرد بیماری های چشمی را بهبود می‌بخشد.
هم چنین یار داشتن این سنگ برای زنان آبستن اثرگذار میباشد و بستن زمرد بر ران زن آبستن در هنگام وضع حمل، زاییدن را سهل وآسان می نماید.
زمرد دو نیروی انرژی قسمت و آهسته نصیب دارااست و برای التیام معالجه دردهای منطقه ردیف فقرات و ماهیچه‌ها، گذاشتن بدون واسطه سنگ زمرد بر بخش های دردناک و ماساژ با آن اثرگذار میباشد.

 

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۳:۱۲ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

فیروزه

سنگ مخالف فیروزه و بقولی یاقوت کبود

ماه تیر :

مستعد ناراحتیهای کلیوی – درد در کمر و شکم – ضعف ناگهانی و طپش قلب . سنگها بترتیب حق تقدم : مروارید – زبرجد – زمرد –سنگ ماه - عقیق شرف الشمس – تورمالین سبز – عقیق خزه – مالاکیت . سنگ مخالف : فیروزه و لاجورد.

ماه مرداد:

مستعد سردرد و کمردرد. بهمریختگی ناگهانی عصبی و بقولی جوشی بودن. بسیار در حدود دیده و لحاظ. سنگها بترتیب : فیروزه – دیده ببر – آمیتیست – کهربا – عقیق سلیمان و سرخ – کوارتز صورتی. سنگ مخالف : زمرد – یاقوت اصغر

ماه شهریور:

مستعد ناراحتیهای گوارشی – سوزش و نفخ معده - دیابت و نفخ روده ها و کولیت. سنگها بترتیب : کوارتز دودی – زمرد – یشم صورتی – عقیق سبز و سپید – فیروزه و آمیتیست (بایستی قبلی ملازمت آزمایش گردد ). سنگ مخالف: اکوامارین و بقولی فیروزه

ماه مهر :

مستعد گونه های آلرژیها و ناراحتیهای پوستی و آسم و فشار روی قفسه سینه. سنگها بترتیب : کهربا – سیترین – مرجان – عقیق سلیمان – زبرجد – کوارتز صورتی و الماس. سنگ مخالف: مروارید. ماه آبان :

مستعد نادر خونی – خستگی و بیحالی مفرط – درد در تحت شکم و کمرو ضعف همگانی.سنگها بترتیب : یاقوت کبود – توپاز – عقیق قرمز رنگ – گارنت – یشم قرمز رنگ. سنگ مخالف :زمرد.

ماه آذر:

مستعد سردردها و میگرن شدید – درد پشت و ردیف فقرات – زود رنجی و حساسیتهای عصبی. سنگها بترتیب : فیروزه – لاجورد – آمیتیست  و خرید انگشتر عقیق – لابرادور- یاقوت کبود(آزمایش خواهد شد ).

سنگ مخالف :اشکال عقیق - اکوامارین و بقولی یاقوت کبود.

ماه دی :

مستعد بیماریهای گوارشی – سرد مزاجی – عموم گریزی –سردرد- سنگها بترتیب : فیروزه – کوارتز دودی – عقیق سلیمان(آزمایش گردد) – ابسیدین – لاجورد – سنگ ماه(آزمایش خواهد شد) – آمیتیست و مروارید . سنگ مخالف : بقولی سنگ ماه و عقیق سلیمان. ماه بهمن :

مستعد پریشانی و وسواس شدید فکری – بهمریختگی عصبی و تند مزاجی – ناهماهنگی در تخمدانها – صرع و تشنج – سردرد و کمردرد. سنگها بترتیب : فیروزه – یاقوت کبود – سنگ ماه – کوارتز دودی – لاجورد – عقیق یمن- توپاز آبی رنگ .

سنگ مخالف : الماس رنگ زرد و یاقوت اصغر.

ماه اسفند :

مستعد افت ناگهانی فشار – سردرد و میگرن – ناراحتیهای گوارشی و کولیت ها. سنگها بترتیب : یشم سبز – کوارتز دودی – لاجورد – گارنت – آمیتیست – زمرد و سنگ ماه و الماس.

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۱:۲۰ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

انواع سنگ ها

 


تورمالین ها :

سیلیکات پررنگی از فرآورده کوارتزبا موادرنگی مو جود از کروم – کبالت – نیکل – تیتان و منگنز- رنگ سبز آن یاری به معالجه بیماریهای عفونی – نادر خونی – سرطان در روند نخستین – التیام اعصاب و روان – تهیه هورمونها و ناراحتیهای ژنتیکی – انحراف ردیف فقرات – پارکینسون – اثرگذار در صرع – افسردگیها و خستگی قلب- ارتباط در میان فرزند و بابا را بهبود می بخشد- تطهیر : با آب شارژ : 2ساعت تحت فروغ و روشنایی خورشید. رنگ صورتی : معالجه نازاییها – بیماریهای دستگاه تناسلی و مسائل مرتبط با عادات ماهیانه – تقویت یاد و قلب – سیستم ایمنی تن – کبد – لنف و هورمونها .نگهداری در قبال تشعشعات منفی مانند اشعه ایکس. منجر ساخت پر نمک و حرارت و شوق و اشتیاق در معاش. مختص چاکرای قلب . تطهیر : با آب شارژ : داخل خاک گلدان

تورمالین

 


دیده ببر


جمع ای از کوارتز قهوه ای طلایی و خرید انگشتر عقیق  با رسوبات آهن . ساخت‌و‌ساز گرما و حرارت در تن خصوصا ریه ها- بسیار تقویت کننده ریه ها جهت مبتلایان به تنگی نفس و آسم .تقویت قلب – استخوان بندی – اعصاب و روان . تقویت ارتباط تربیتی فرزندان با پدر و مادر – جهت تمرکز عالی خصوصا هنگام امتحانات آنرا همدم داشته یا این که مقابل خویش قرار دهید .از دید مالی نیز مسائل و ایرادات را برطرف میکند.


تطهیر :با آب شارژ : 2ساعت پایین روشنایی خورشید

دیده ببر

 


توپاز آبی رنگ

سیلیکات آلومین با رنگ جانور از آهن و کروم .سنگی عالی برای چاکرای قلب – مفید برای روان – گلو – واریس و لخته های خونی – معده – غده هیپوفیز و تحریک سیستم سمپاتیک تن – صدارا تقویت کرده و گرفتگی گلو را برطرف میکند.سنگی ایده آل جهت هنرپیشگان – خواننده گان – موزیسینها و نقاشان .

پاک سازی : با آب شارژ : حدود 2ساعت پایین نوروروشنایی خورشید

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۴۱ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

سنگ های معدنی


سنگ های معدنی و خرید انگشتر عقیق یا این که گوهر سنگ ها به جهت اینکه مستقیماً از طبیعت نتایج آمده اند، دارنده خاصیت درمانی فراوانی می باشند. این سنگ ها انرژی مثبت ساخت‌و‌ساز نموده و انرژی های منفی حریم خویش را جذب می نمایند. آن ها با جذب انرژی های منفی که برای آدم آزار دهنده می‌باشند، اطراف را به شرایط مناسب و وقار نصیب درمی آورند.

تخلیه و شارژ گوهر سنگ ها
بعضی وقتها سنگی که در مشت شما قرار میگیرد تا بتوانید از آن به کارگیری نمائید یا این که انرژی بگیرید، پیش از شما گزینه به کار گیری فردی قرار گرفته که در گیر بیماری و غم خاصی بوده میباشد. یا این که حتی‌د‌ر شکل جدید بودن، دست افراد دیگری زیرا تراشکار سنگ، جواهر ساز، فروشنده و … به آن سنگ خورده میباشد. این سنگ از حیث فیزیکی به شما جراحت نمی رساند، ولی ممکن میباشد که اذهان پریشان و انرژی منفی شخص گذشته را همپا خویش داشته باشد و آن انرژی موجبات اذیت شمارا مهیا آورد. بدین ترتیب باید مطلقاً نسبت به شارژ گوهر سنگ ها مبادرت فرمایید.

حتی در‌حالتی که سنگ محصول شما هم باشد، بعد از سپری شد وقتی نزدیک به یک هفته یا این که یک ماه، ظرفیت سنگ معدنی از انرژی های منفی جذب گردیده در نزدیکی، لبریز می‌شود. و ممکن میباشد دیگر تلاش و تلاش گذشته خویش را نداشته باشند. براین اساس می بایست آنها‌را مجدداً شارژ نمود تا به حالت قبل شان برگردند. شارژ یا این که پاکسازی سنگ های قیمتی، اقتدار از دست رفته آنها را از تازه نوسازی می نماید.

آب، حریق، خاک و نمک دریا از عامل ها منزه و شارژ کننده سنگ می‌باشند. با نحوه های اشاره گردیده در زیرگوهر سنگ های خویش را شارژکنید.

 

طریق شارژ سنگ با حریق:
شمعی پر‌نور فرمائید. سنگ را با انگشتان خویش گرفته و یک سری توشه بدور شمع بگردانید، به نحوی که مجاورت شعله قرار گرفته باشد. سنگ شما بعداز یک سری دقیقه تمیز و شارژ شده‌است.

اعتنا: این کار را برای سنگ های خانواده کوارتز و عقیق یا این که توپاز می قدرت انجام بخشید. البته برخی سنگ ها مثل اپال که نسبت به حرارت بسیار حساس می‌باشند، ممکن میباشد زخم ببینند.

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۶:۰۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

سنگ ها


خاصیت سنگ خون ( حجر الدم ) Bloodstone :
ایجاد تعادل و تهیه و تنظیم چاکرای اول و چهارم ( ضمنا انرژی کندالینی را فعال میکند، لطفاً با احتیاط مصرف شود )

سنگ خون، جاسپر سبز و خرید انگشتر عقیق با خالهای قرمز رنگ پر‌نور اکسید آهن، در طی باستان، جواهر محسوب می شد. این کوارتز دیدنی، آفتاب پرست هم نامیده می‌شد، زیرا در طی باستان، سنگهای صیقل خورده، منعکس کننده نوروروشنایی خورشید تعریف می شدند؛ احتمالاً ظواهر این سنگ جواهر برای باستانیان، یادآور رفلکس خورشید قرمز‌رنگ غروب در آب اقیانوس بوده میباشد.

مسیحیان قرنها وسطا از سنگ خون برای حکاکی صلیب و شهید به کارگیری می کردند که منجر به نامگذاری این سنگ به \"سنگ شهید\" شد. افسانه ها درخصوص منشأ سنگ خون میگویند هنگامی که اولی قطره خون مسیح بر سنگ جاسپر مبنا صلیب افتاد سنگ خون پدیدار گشت

مثال زیبایی از سنگ خون حکاکی گردیده با نشان امپراطور آلمان، رودولف دوم، در موزه لوور پاریس جای‌دارد.

یونانیان و رومیها برای داشتن طاقت و پایداری در حین مسابقات ورزشی و محافظت عشق قدرتمندان برای کسب آوازه، همراه خویش سنگ خون داشتند.

درجه رنج سنگ خون 7 و ساختار کریستال آن مثلثی میباشد.

سنگ خون سیرتکامل ای کوارتز می‌باشد که بطور کلی بعنوان طلسم و سنگ زینتی استعمال می گردد. رنگ سبز تیره سنگ خون به جهت وجود اکسید آهن، نقاط قرمز داراست. این نقاط مشابه خون بنظر می رسند و به همین دلیل حجر الدم نامیده می‌شود.

مرز و بوم هند منبع اصلی این سنگ به حساب آورده می شود ولی در استرالیا، برزیل، چین و آمریکا هم یافت میگردد.

سنگ خون اقتدار پیشگویی آینده را دارااست. گفته می‌شود اقتدار این سنگ با قرار دادن آن باطن آب و گذاشتن کاسه محتوی آن آب در تحت فروغ خورشید، ارتقاء می یابد.

این سنگ به ساخت‌و‌ساز آرامش بخصوص در مواقع مرگ، یاری می نماید.

این سنگ انرژیهای عرفانی سازش و سازماندهی را ارتقاء می‌دهد و سردرگمی و نگرانی را می کاهد

سنگ خون به تطهیر خون و اعضایی که با خون مرتبطند، کمک می نماید. مجموعاَ تن را سم زدایی می نماید و سنگی شگفت انگیز در شفادهی میباشد بطوریکه در بیشتر سطوح، نخست به برنا سازی می نماید.

در غلبه بر افسردگی و دردهای عاطفی مؤثر می‌باشد.

حتی امروزه در هند، سنگ خون کاملاً پودر گردیده، بعنوان دارو و برانگیزنده جنسی به کار گیری می‌شود و شاید به همین ادله میباشد که یافتن انواع مرغوب آن در بازار به مشقت پیدا می‌شود

سنگ خون به دوران سه هزار سال میباشد که در جادوگری به کارگیری می‌گردد. در بابل باستان، برای غلبه بر معاندان، این سنگ را یاروهمدم خویش داشتند و در مصر باستان نیز برای گشودن درها، شکستن زنجیر و حتی فرو ریختن دیوارهای سنگی از آن استفاده می کردند.

این سنگ برای متوقف کردن خون ریزی معروف است و سربازان مکرراً آن را بعنوان کمک اول جادویی همراه خویش داشتند. امروزه نیز برای سالم نگه داشتن خون مصرف شده و به معالجه بیماریهای خونی یاری می نماید

 

 

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۲:۴۴ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)