دنياي سنگ هاي زينتي دنياي سنگ هاي زينتي .

دنياي سنگ هاي زينتي

پروژه لينك سازي داخلي سايت شما

پروژه لينك سازي داخلي سايت

اگر استراتژي هدفمندي براي لينك سازي داخلي سايت خود نداشته ايد، متاسفانه دير يا زود سايت شما در آخرين صفحه از نتايج گوگل خواهد بود. !

در صورتي كه هر كدام از صفحات سايت شما فاقد هرگونه لينك داخلي باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بي هويت يا Orphan Pages شناخته مي شود.

همين امروز با سرمايه گذاري در پروژه سئو لينك سازي داخلي ميتوانيد جريان زندگي را براي هميشه در سايت خود را مجدد فعال كنيد.

 

گوگل تاكنون بيش از 250 فاكتور مهم براي رتبه بندي سايت ها در نظر گرفته است كه در بين تمامي اين فاكتور ها، لينك سازي يا Link Building به شدت مي درخشد و جز برترين فاكتور هاي مهم رتبه بندي در گوگل مي باشد .

لينك سازي داخلي سايت گنجينه پنهان و ستون فقرات سئو سايت مي باشد چون تاكنون تحت هيچ عنواني نمي توان از آن چشم پوشي كرد.

صفحات جديد زماني توسط ربات هاي گوگل بررسي مي شوند كه از صفحه اي ايندكس شده، ميانبري بين صفحات ايجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لينك هاي داخلي دسترسي راحت به محتواي جديد و درك ارزشمندي يك صفحه در سايت است مثلا سايتي محتواي تازه اي ايجاد كرده اما هيچ لينك داخلي از ساير صفحات سايت براي آن ايجاد نشده باشد ربات هاي خزنده گوگل هيچوقت متوجه صفحه جديد سايت نمي شوند و  هيچ اتفاق خاصي براي جايگاه و رتبه سايت رخ نميدهد.

لينك سازي داخلي سايت نوعي سيگنال مثبت براي موتورهاي جستجوست كه اين صفحه سايت اهميت بالايي دارد.

منبع شيك رنك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۴:۱۴ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

نكته‌اي مهم در باب تميز كردن انگشتر عقيق

خريد انگشتر عقيق


بهتر ميباشد بدانيد كه سنگ‌ها همه نوسانات مثبت و منفي را به خويش جذب مينمايند. همين فرمان موجب مي شود كه گهگاه ناچار گرديد مبادرت به تطهير سنگ‌هايي كه داريد بكنيد تا انرژي‌هاي منفي آن ها پاك بشود. عامل اين فرمان اين ميباشد كه سنگي كه شما خريداري مي كنيد فاصله متعددي را طي نموده است تا به دست شما رسد بدين ترتيب اين سنگ‌ها انرژي كليه اشخاصي كه با آن تماس داشته‌اند را به خويش جذب كرده است. نكته مهمي كه مي بايست مد حيث داشته باشيد اين ميباشد كه ذهن ها منفي همانند يك بيماري در سنگ‌ها باقي مي ماند و به اشخاصي كه آن را خريداري ميكنند انتقال داده ميشود. همگي اين دست اندركاران دست به دست ميدهند تا شما مبادرت به تطهير سنگ‌هاي خويش فرمائيد. در واقعيت با تطهير و نظافت كردن سنگ‌ها، نيروي فوق‌العاده‌اي كه دارا هستند بهبود پيدا خواهد كرد.

صرفا اين مورد را فراموش نكنيد كه اصلا نبايد براي نظافت كردن سنگ‌هاي خويش چه سنگ عقيق باشد چه سنگ‌هايي از مدل ديگر نبايد از تميز‌كننده‌هاي شيميايي يا اين كه صابون خانگي به كارگيري فرماييد. چرا‌كه اين تميز‌كننده‌ها تأثيري معكوس بر سنگ‌ها خواهند گذاشت. پس درصورتي كه انگشتر عقيقي داريد كه براي بازه زماني دوران متعددي آن را پاك و پاك سازي ننموده‌ايد تا آخر اين نوشته ي علمي مارا ملازمت فرماييد تا به جواب سوال چه گونه انگشتر عقيق را پاك كنيم برسيد. با درك كردن اين مطالب مي توانيد به راحتي مبادرت به نظافت كردن انگشتر عقيق خويش نموده و شايسته ترين فيض را بگيريد.

پاك كردن انگشتر عقيق
در پاسخ بدين سوال كه چه گونه انگشتر عقيق را پاك كنيم مي بايست بگوييم كه پاك كردن و پاك سازي سنگ‌ها عمل سادگي نميباشد. ولي سنگي كه پاك ميباشد خاصيت بي‌نظير و توان فوق‌العاده‌اي دارااست. براين اساس لازم ميباشد براي گشوده گرداندن حداكثر قدرتي كه هر گونه سنگي دارااست بايد اقدام به شارژ سنگ خويش نمائيد.

براي نظافت كردن سنگ عقيق و يا اين كه حتي ديگر سنگ‌هاي جانور در طبيعت طريق‌هاي زيادي موجود هست كه با سود‌گيري از هرمورد از اين طريق‌ها ميتوانيد انگشتر عقيق خويش را منزه كرده و به اصطلاح آن را شارژ كنيد تا همگي اقتدار و نيرويي كه داراست برگردانده شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۸:۴۷ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

عقيق را با توجه به نوع شكل و ساختار لايه‌هاي آن مي‌توان اين گونه تقسيم‌بندي كرد

خريد انگشتر عقيق
عقيق سرخ يا اين كه احمر
عقيق احمر يا اين كه سنگ جواهر سرخ كه با رنگ زيباي سرخ آتشين از مالامال مصرف ترين سنگ هاي تزييني در جواهرسازي ميباشد و در توليد خدمت هاي جواهر به كار گيري مي‌گردد.

عقيق سياه يا اين كه اسود
عقيق اسود يا اين كه سياه كه شباهت متعددي به شيشه اي تيره داشته و بسيار چيره ميباشد. طبق شواهد باستان شناسي به لحاظ ميرسد از سنگ عقيق سياه براي ايجاد وسايل دفاعي نظير راز نيزه و كارد و شمشير استعمال مي شده‌است.

عقيق ديده بلبلي
از گونه هاي عقيق شجري با دواير متحدالمركز ميباشد كه در موضوع اي با تم صورتي كمرنگ به زيبايي هر چه تمام خيس ديده ميشود.

عقيق رنگ زرد
اين گوهر خوشگل از داراي اسم و رسم ترين عقيق ميان اهل ايران هاست. بر روي سنگ عقيق زردرنگ دعاي شرف الشمس حك مي‌شود و با تيتر ” سنگ شرف الشمس” با خاصيت استثنايي به فروش ميرسد.

عقيق دلربا
از درخشان ترين و واضح ترين جور عقيق ميباشد كه زيبايي بي نظيري داراست.

عقيق رُطَبي
يك كاني طبيعي با رنگ سرخ تيره كه مزين به خطوطي نازك به رنگ سپيد ميباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۲۱ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

متولدين مرداد (سنگ تولد: عقيق رنگارنگ)

آن ها عاشق رنگ هاي سرد و در راءس اعتنا قرار داشتن  خريد انگشتر عقيق مي باشند و از كانال هاي مردمي هاي بلند و خسته كننده، بدون شغل نشستن و قضيه توجه قرار نگرفتن در خريد انگشتر عقيق عده بيزارند .

بر پايه سنگ تولدشان، اين اشخاص در نشان دادن سزاوار ترين شرايط خود در ميهماني ها و توده هاي از صميم قلب استادند و نياز دارا مي باشند تا براي تمام كارهاي نيكي كه انجام مي دهند موضوع دقت قرار گيرند .

 

متولدين
شهريور(سنگ
تولد: ياقوت كبود) آنها شيدا توجه كردن به جزئيات، حل مسائل دوچندان خلل و انجام دادن كارها در برهه وقتي خودش مي باشند و از اشخاص منگ و تنبل، گفتگوهاي بي معني و دوستاني كه نمي توانند چه بسا براي خارج رفتن و قهوه تناول كردن تصميم بگيرند، بيزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان، اين اشخاص در سازمان دهي مناسب طرح ها و پروژه ها و به انجام رساندن كارها در مهلت گزينش شده و حاضر و فراهم بودن در مواقع حتمي استادند .

 

متولدين
مهر(سنگ
تولد: عين الشمس "زرد كبود") اين افراد دلداده پيرايش و آرايش و پيرايش ظاهري، لوازم بازي هاي مدت بچگي، چيزهاي احساسي و شمع هستند و از فقط بودن بيزارند .

بر پايه سنگ تولدشان، در حل كردن نقص‌ ها دوستان عزيز با ديدن هر دو جنبه قضيه و لبريز كردن محفظه بدور و گوشه و كنار خود از شي ءها زيبا، شايسته ترين هستند . تا عمق يك آشتي پيش مي مراحل و از اين‌كه في مابين دو دوست روزي شكراب شود به شدت بيزارند .

 

متولدين
آبان
(سنگ تولد: ياقوت زرد) آن ها عاشق قصه هاي پليسي و مرموز و شمع آشكار كردن بر سر سفره ي شام هستند! و از كساني كه با آن ها رقابت مي كنند، رازهاي باطن شان را آشكار مي سازد و سوالهاي آنها، اشخاص را در معذوريت پاسخگويي قرار مي دهد، بيزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان اين اشخاص در خوشحال كردن خويش با موضوعات كوچك- وقتي كه يك حزن پيش مي آيد- و به خرج دادن شجاعت كافي براي يافتن چيزهاي جديد و جديد لايق ترين مي‌باشند .

 

متولدين
آذر(سنگ
تولد: فيروزه) آنان شيدا رفتن به بيرون از كشور، فيلم هاي كمدي و آموزش مهارت هاي تازه مي باشند و از شغل هاي عادي و روزمره معاش و غذاهاي يكنواخت بيزارند .

بر شالوده سنگ تولدشان در موفقيت در مشاجره ها و لبخند زدن استادند و روحيه اي تسخير ناپذير دارا‌هستند . شيدا مسافرت و رخداد هاي نهفته در آن مي باشند . شخصي درستكار و صحيح گو بوده، و كلام هايشان را رك و راست و سواي واهمه از بقيه افراد ابلاغ مي كنند .

 

متولدين
دي(سنگ
تولد: لعل) آن‌ها عاشق داشتن هدفي مشخص و معلوم در زندگي و وصال به آن، نظم و ترتيب و وصال به آينده اي آشكار با همت بسيار مي باشند و از افراد تنبل كه مسووليت پذير نيستند و تصميم هاي خود را در آخرين لحظه تغيير و تحول تحول مي دهند،بيزارند .

بر مبنا سنگ تولدشان در آشنايي سزاوار ترين خصيصه ها در ديگر افراد و كمك كردن به ساير اشخاص براي وصال به آرزوهايشان شايسته ترين هستند و بر اين باورند كه داشتن هدفي مشخص و معلوم در معاش مي تواند آنها را به مراد ها و اميال شان برساند .

 

متولدين
بهمن(سنگ
تولد: ياقوت ارغواني) آنها شيفته شركت كردن در ارائه ايده هاي نو و همت براي وصال به هدفي بزرگ هستند و از ماندن در يك جا، سوءاستفاده از حيوان‌ها و آلودگي سياره اي كه در آن معاش مي كنند، بيزارند .

بر اساس سنگ تولدشان در ساختن چيزهاي نو و ارائه ايده هاي جديد براي ساختن دنيايي بهتر، سزاوار ترين مي باشند .

 

متولدين
اسفند(سنگ
تولد: حجرالدم "يشم خطايي") آن ها شيدا فيلم هاي ترسناك و كمدي، غروب زيباي خورشيد، حريق صحيح كردن و جشن و پايكوبي هاي تعالي نظير جشن سال نو ميلادي ميباشند و از قسم ميل كردن هاي بسيار و اشخاصي كه مدام عملكرد مي نمايند با دروغ خويش را عالي جلوه دهند، بيزارند .بر پايه سنگ تولدشان در تصميم گيري با قلب خويش و نه با عقل خود، در يافتن نكات منفي ساير افراد و تصحيح آن‌ها استادند .


برچسب: خريد انگشتر عقيق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۱:۴۴ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

از عقيق چه ميدانيد؟

يك از گونه هاي سنگ هاي سيليسي خريد انگشتر عقيق  كريستالي است كه داراي نازكي خاصي مي باشد و درخشش رنگ هاي آن يك عدد توصيفات خاص آن به شمار مي رود .
هرچند عقيق ممكن است در سنگ هاي مختلفي  يافت شود البته عقيق معمولا با سنگ هاي آتشفشاني در رابطه است و در سنگ هاي دگرگوني خاصي يافت مي‌شود .

عقيق يك كدام از كاربردي ترين موادي است كه در هنر كنده كاري سنگ هاي مشقت بار گزينه به كارگيري قرار ميگيرد .
بسياري از سنگ هاي عقيق در سنگ هاي آتشفشاني و يا اين كه اين كه گدازه هاي باستاني يافت مي گردند . در حفره هاي ساخت شده به وسيله مواد مذاب گريز، پاره اي از ماده سيليسي در لايه هاي منظم روي نيز انباشته مي گردند و به‌اين ترتيب عقيق به وسيله گدازه هاي آتشفشاني تشكيل ميگردد .

سنگ عقيق همينطور به وسيله رگه ها و سوراخ هاي جان دار در سنگ هاي آتشفشاني شناخته ميشود . درصورتي كه در عقيق برش هاي مقطعي توليد شود در اين وضعيت مي توان رگه هايي به طور خطوط موازي را در آنها مشاهده كرد .
اولين لايه از ماده گيسو جود در حفره ها در واقع پوسته عقيق را تشكيل ميدهد كه ساختار اين پوسته معمولا از يك ماده معدني به رنگ سبز تيره مي‌باشد .


برچسب: خريد انگشتر عقيق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۳۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

تاريخچه سنگ عقيق

كلمه و واژه و كلمه و واژه عقيق از خريد انگشتر عقيق  نام رودخانه‌اي به اسم آگات در شبه جزيره سيسيل مشتق شده است . احتملا از بستر اين رودخانه در روزها ديرباز قلوه سنگ‌هاي عقيق به دست مي‌آمده هست . عقيق‌هايي كه در گذشته از معادن آلمان استخراج مي‌شدند، داراي رنگ‌هاي قرمز رنگ رنگ صورتي و قهوه‌اي بوده و بين اين لايه‌ها گهگاه نيز نوارهاي خاكستري رنگ ديده مي شود . اين معادن امروزه قابل به كارگيري نيستند .

كليدي ترين محل يافت بلورهاي عقيق در قرن نوزدهم ميلادي در حوالي ايدار اوبرشتاين در آلمان قرار داشت . عقيق‌هاي برزيلي براي حكاكي بسيار مطلوب مي باشند . در كشورهاي چين، هندوستان، مالاگاسي، مكزيك و نقاط متفاوت ايالات متحده هم معادن مهم عقيق جان دار مي باشد .

از سه هزار سال پيش مصري‌ها از عقيق تراش داده گرديده براي ساختن مهره، نگين انگشتري و تزيين ظروف به كار گيري مي‌كردند .

توده‌آوري ظرف‌هاي عقيق دربين درباريان اروپا در عصر رنسانس رايج بود . در بسياري از موزه‌هاي اروپا از پاراگراف لوور مثال‌هاي خاصي از آن جانور ميباشد .


برچسب: خريد انگشتر عقيق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۴۷ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)

كمياب تري سنگ هاي جهان كدام ها هستند؟

با دقت به اين كه ميليون ها سنگ در عالم وجود دارد اما تعداد خاصي از آنها با نام كمياب تري سنگ هاي دنيا شناخته مي شوند . سنگ هايي كه همانند طلا مي‌باشند و قيمت هايي بالا دارا  خريد انگشتر عقيق هستند . سنگ ها در وسط ده سال هاي ۱۸۰۰ ميلادي در دو تيم سنگ هاي قيمتي و سنگ هاي نصفه قيمتي قرار گرفتند . اكنون مي خوا هيم در اين پست بخش اعظم درباره ي سنگ هاي قيمتي و همچنين دلايلي كه منجر پديد داخل شدن كم ياب تري سنگ هاي جهان گرديده اند آشنا شويم، الي گشت را در اين گزارش ملازمت كنيد .

سنگ
هاي با ارزش مطالب
مرتبط: جاذبه
هايي از محصول سفال!
اين
جاذبه ها نشان دادند كه سنگ روي سنگ سازه مي شود! اصطلاح سنگ هاي قيمتي اكثر براي الماس، ياقوت سرخ، ياقوت كبود و زمرد به كار مي رود . گرانبهاترين سنگي كه في مابين عموم مردمان شناخته گرديده الماس مي باشد . اين سنگ گران قيمت از مشقت بار ترين كاني عالم هستي، كه داراي پيوندهاي بين اتمي توانمند برخوردار است، تشكيل گرديده كه آن عنصر كربن اسم دارد . دو سنگ گران بهاي ديگر سپس از الماس به نام ياقوت كبود و ياقوت سرخ كه هر دو آنان تركيبي از ديگر از كاني هاي مشقت بار جهان هستند، كه اسم آن كاني مسئله لحاظ كروندوم ميباشد . ارزشمندترين سنگ آن‌گاه از موردها گفته شده، زمرد اسم دارد كه از كاني بريل تشكيل گرديده و مشقت آن كاني به اندازه كروندوم نمي‌باشد ولي از كاني كوارتز ساختاري محكم خيس و قوي خيس دارااست . ديگر سنگ هاي جانور در دنيا آن گاه از اين موارد به تيتر سنگ هاي نصفه قيمتي داراي اسم و رسم مي‌باشند . در ادامه مي خوا‌هيم با سنگ هاي گران بها عالم آشنا بشويم . ياور ما باشيد .

براي
رزرو آنلاين بليط هواپيما اينجا را كليك كنيد
كم ياب
تري سنگ هاي جهان گران
قيمت ترين و كم ياب تري سنگ هاي جهان ژرمژوئيت،
نادرترين سنگ
سنگ قيمتي و زياد نادري به نام ژرمژوئي Jeremejevite، در سيبري كشف شد . اين سنگ در سال ۱۸۸۳ در كوه Soktui استخراج شد . در اكنون حاضر اين كاني در حوزه‌ Erongo در ناميبيا و معدن Pantahole در ميانمار و در همينطور در شهر كوچك Tadjik در Chorough يافت مي شود . از خصوصيت هاي اين سنگ مي توان به رنگ آبي‌رنگ متمايل به رنگ ارغواني آن اشاره نمود . گفتي مي‌باشد كه بها آن حدود ۲۰۰۰ دلار در هر قيراط ميباشد .

براي
رزرو آنلاين تور و تجربه شناخت با اين سنگ هاي جالب، اينجا را كليك كنيد
سنگ
هاي ژرمژوئي عقيق
سياه، نادرترين سنگ
يك عدد از نادرترين عقيق قيمتي، عقيق سياه مي‌باشد . تركيبات اين سنگ از عنصرهاي كربن و اكسيد آهن مي‌باشد . اين سنگ را مي توانايي در استراليا،چك، تركيه، اندونزي، برزيل، اتيوپي يافت . ارزش آن حدود ۲۳۵۵ دلار در هر قيراط ميباشد .

 


برچسب: خريد انگشتر عقيق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۱۰ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)