دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

سنگ درمانی و خواص سنگ ها

به عبارتی طوری که پیش تر به گونه های خاصیت سنگ ها و عمر دیرینه آن ها پرداختیم، سنگ درمانی از دیرباز تا کنون زبانزد همگان بوده است . در اینجا می خواهیم به مقوله  خرید انگشتر عقیق  سنگ درمانی و خاصیت متافیزیک آن ها بپردازیم .

در دوره جدید خواص سنگ ها و اشکال خط مش های سنگ درمانی به تصویب رسیده می باشد و امروزه شاهد استفاده از گونه های سنگ ها با در لحاظ دریافت کردن خاصیت آن ها در صنعت های گوناگونی، از پاراگراف صنعت جواهر سازی و زیورآلات هستیم .

هر چند کتاب های زیادی به چاپ رسیده اند که علاوه بر خاصیت سنگ ها، به قابلیت شفابخشی آن ها اشاره کرده اند، البته همواره بایستی به خاطره داشته باشیم که فرای این کتاب ها چاپ شده و در دست، آنچه بیش از پیش موجب یقین و اعتقادمان به خاصیت سنگ ها می شود، احساس و شم ششمی می باشد که فرا از داده ها خارجی و باور های همگانی میباشد .

برای تمامی مان لحظه هایی پیش آمده که ناخودآگاه و بدون هیچ برهان منطقی و درایت از خاصیت سنگ ها، به سمت سنگی مختص جذب می شویم . شاید برایتان دیدنی باشد که بدانید این حادثه زمانی پیش می آید که شم ششم تان در ناخودآگاه شما در تلاش است تا در شما کشش و هدف ای برای به دست آوردن و یار داشتن آن سنگ تولید کند .

در
این مقطع می‌باشد که سوال پیش می آید، عامل کلیدی کشش به سوی سنگی خاص چیست؟
اعصاب و روان و روح دائما در حالا بازی هوشمندانه و خردمندانه ای با جسم هست . همین مسئله منجر می شود تا ذهن، ما را به سوی سنگی سوق دهی نماید که تواترهای ارتعاشی اش و بسامد های جانور در آن، با وجود و هستی مان سازگار و نیز سو باشد . جسم ما گرما، انرژی و دامنه اکترومغناطیسی حاصل از سنگ را به تکان در می آورد و همین اساسی ترین برهان کشش ما در ناخودآگاهمان به سوی برخی سنگ ها می باشد .


سنگ
درمانی
خواص
سنگ ها و تاثیر آن در Gem Therapy یا به عبارتی سنگ درمانی! همان طور که پیش تر اشاره کردیم، سنگ درمانی براساس خصوصیت و خاصیت سنگ ها در زمره درمان های طبیعی می باشد . امروزه از این روش درمانی سابق با عنوان Gem Therapy نام برده می شود . با توسعه و گسترش بیش از پیش این طب، شواهد نشان می دهد امروزه با در نظر به دست آوردن خواص سنگ ها اقدام به درمان های بیماری های گوناگونی رخ گرفته هست .
در ادامه به برخی از این درمان ها اشاره خوا هیم کرد:
معالجه
بیماری های تنفسی ارتقاء
قدرت سیستم دفاعی تسکین
عفونت یاری
به معالجه زخم معده تقویت
کننده استخوان ها ادب
بخش تقویت
اعصاب درمان
ناراحتی های پوستی ضد
میگرن امداد
به گردش خون و دیگر خاصیت های درمانی آن ها .

خواص
سنگ ها و استعمال از آن در ماساژ درمانی جذاب است بدانید تاریخ و پیشینه استعمال از سنگ های داغ به مراد معالجه و رفع درد های عضلانی به هنگامی باز می گردد که بومیان آمریکا به کمک حریق شروع به داغ کردن سنگ ها می کردند . امروزه ماساژ درمانی با سنگ داغ از گزاره متداول ترین سنگ درمانی یا این که به عبارتی Gem Therapy می باشد که با در نظر به دست آوردن خواص سنگ ها و تاثیرات آن ها بر چاکرا ها متداول گردیده است .

 

خاصیت
سنگ ها و تاثیرات آن بر روی انرژی عناصر در این جا می خواهیم به شرح مختصری از خاصیت سنگ ها و تاثیرات آن بر روی انرژی موادسازنده موجود در محیط اطرافمان بپردازیم . به عبارتی طوری که می دانید، یکی از حساس ترین خصوصیت سنگ ها، خصوصا در طبیعت، جذب انرژی های منفی مو جود در محیط است . از این رو امروزه برای برقراری تعادل در بین نیروهای طبیعی در هم اکنون جریان، در اکثری از پباده سازی ها اعم از پباده سازی داخلی محیط کار، منازل، مطب های طبابت و طراحی جواهرات و انواع و اقسام زیورآلات و اکسسوری ها، شاهد استفاده از گونه های سنگ ها هستیم . زیرا به عبارتی طوری که پیش تر اشاره کردیم یکی از کلیدی ترین خاصیت سنگ ها، رهایی و نجات شما از انرژی های منفی محفظه دور و اطراف شما و تولید حس آرامش در شما می‌باشد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۴:۵۵ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)