دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

بهترین نوع کوارتز

برخی از ویژگی های سنگ کوارتز می تواند درخرید انگشتر عقیق  انتخاب بهترین دسته این سنگ به شما امداد کند .
بعضی از این ویژگی ها عبارتند از:
رنگ
رنگ سنگ کوارتز با اعتنا به میزان آن بسیار متغیر است . شایسته ترین برهه زمانی برای آنالیز رنگ آن هنگام طلوع یا غروب خورشید هست که رنگ های عمیق سنگ هم خودشان را نشان بدهند . به طور کلی کوارتز شفاف با بها ترین گونه آن میباشد و بعد از آن رنگ سپید یا این که ابری قرار دارااست .

درخشش
شفافیت یک ویژگی مثبت برای کوارتز میباشد و هر چقدر که یک سنگ فروغ را بخش اعظم از خودش عبور دهد مقدار شفافیت آن بالاتر است .

ابعاد
این سنگ را به شیوه ای برش می دهند که قطعات برش خورده بیشترین رنگ را داشته باشند . به همین ادله است که در میزان ها و صورت های متنوعی در بازار یافت می شود .

انگشتر
کوارتز امروزه یک عدد از پرکاربردترین به کارگیری های سنگ کوارتز برای تولید نگین انگشتر هست . انگشترهای کوارتز در میان خانم ها و آقایان هوا داران متعددی دارااست . کوارتز را می شود به هر شکلی برش اعطا کرد و طرح های مختلفی را بر روی آن پیاده کرد و در غایت به عنوان نگین انگشتر به کار برد .

عکس
انگشتر کوارتز خواص
سنگ کوارتز از
گزاره خصوصیت هایی که برای سنگ کوارتز در منابع متفاوت آمده میباشد عبارتند از:
تعادل
و تنظیم همه چاکراهای بدن انعکاس
فروغ و روشنایی و انرژی مثبت به سمت بدن یاری
به تمرکز و ارتقا قوای ذهنی کمک
به تصفیه روح و روان نگهداری
فرد در برابر سحر و جادو ارتباط
با دنیای متافیزیک تعادل
سیستم ایمنی بدن تطهیر
اندام های بدن معالجه
خستگی های مزمن از
جمله خواص طبابت آن هم می توان به مورد ها تحت اشاره کرد:
درمان
اختلالات تنفسی، آسم و گلودرد کاهش
فشار خون و گرفتگی رگ های و تقابل با سرطان خون امداد
به رفع مشکل ها نازایی و تقویت باروری فرد افزایش
روحیه فرد جهت عشق و علاقه ورزی تقویت
سیستم ایمنی بدن درمان
تب تشخیص
سنگ کوارتز تا به هم اکنون هیچ راه تضمینی و صد درصدی برای تشخیص سنگ کوارتز پیدا نشده میباشد و اضطراری میباشد که تعدادی تست را انجام بدهید تا به فیض قطعی برسید . یکی از روش های تشخیص دسته ارگانیک این سنگ طیف سنجی مادون قرمز رنگ است که طول موج جذب گردیده بوسیله سنک کوارتز را نشان می دهد . کریستال های سنگ کوارتز دارنده ویژگی هایی همانند تورمالین هست .

عکس
انگشتر سنگ کوارتز سنگ کوارتز کلیدی هیچ گاه یک شکل یگانه ندارد و با تغییر‌و تحول رنگ، تابش و گرما رنگ ان تغییر تحول می نماید و شدیدتر می شود .

به هر درحال حاضر تشخیص جور حیاتی این سنگ کار سادگی نمیباشد و یک عدد از روش های وصال به سنگ حساس این هست که خودتان آن را پیشین از تراش تناول کردن تهیه فرمائید و به دست تراشکار بسپارید .

بها
سنگ کوارتز بها سنگ کوارتز با توجه به اندازه، شکل، رنگ و خیلی ویژگی های دیگر انتخاب می شود . هیچ گاه فریب ارزش های نامتعارف را نخورید چون هیچ ارزانی ای بی حکمت نمی‌باشد .

 


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۱۳ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)