دنیای سنگ های زینتی دنیای سنگ های زینتی .

دنیای سنگ های زینتی

فرق حلقه با انگشتر را بدانید

از به عبارتی اولیه کار دنبال انگشترهای گرانقدر و پرنگین نباشید . آنها حلقه به شمار نمی آیند . رینگ خیلی دقیق هست و روی آن یک ردیف نگین و یا این که یک نگین درشت  خرید انگشترعقیق عمل گردیده است . شما حتی می توانید یک رینگ طلایی بی آلایش را به عنوان رینگ وصلت تان گزینش نمائید . بعدا می توانید برای پای کوبی ازدواج یک انگشتر پرنگین را برای روی رینگ تزویج تان بخرید . دقت فرمائید که رینگ و انگشتر شما بایستی با یکدیگر هماهنگی رنگ و جنس داشته باشند .

حلقه
تان را توصیه بدهید
در حالتی که مثل خیلی از زوج ها نسبت به رنگ و صورت رینگ وصلت تان حساس می باشید و مدل های موجود در بازار را نمی پسندید، می توانید یک جور رینگ تزویج را که می پسندید پیدا نمائید و یک جواهرسازی معتبر پیدا فرمایید و از او بخواهید عین آن حلقه را برایتان بسازد . توجه نمایید حتما حیاتی می باشد جواهرساز شما در این فعالیت کاردان باشد و حلقه شما را دقیقا با همان نازکی زمینه نظرتان بسازد .

حلقه
های جفت بخرید
برخی ذوق و سلیقه ها معمولا دنبال رینگ های یک دسته برای عروس و داماد نمی گردند چون در این فیس زیرا حلقه ها جفت هستند، حلقه عروس پاره ای مردانه و رینگ داماد پاره ای ویژگی ها زنانه خواهد داشت اما در‌صورتی‌که شما به دنبال یک حلقه زنانه باشید، می توانید آن را خیلی ظریف و زنانه گزینش نمایید .


نکات خرید رینگ وصلت لزومات
دقت در خرید حلقه


حواستان
به نگین ها باشد
هنگامی که می خواهید یک حلقه بخرید به نگین های آن خوب توجه نمائید . بهتر میباشد هر نگین در یک قاب از جنس طلا، محکم شده باشد چون در غیر این فیس احتمال افتادن و قطع شدن نگین ها اکثر می‌باشد . نگین هایی که با چسب به انگشتر چسبیده گردیده اند ممکن می باشد با ضربه و زمین تناول کردن رینگ شما قطع شوند و مطلقا مجدد جایگزین کردن این نگین ها گران تمام می شود .

در حالتی که
می توانید یک سایز گرانقدر خیس بخرید
هنگامی که برای خرید رینگ می روید، رینگ هایی را بخرید که برای دست شما تنگ و جفت و مدل نباشند . بالاخره قرار است شما این حلقه را یک عمر به دست فرمایید . در طول این سال ها ممکن هست چاق گردید و رینگ شما دیگر قابل به کارگیری نباشد . در شرای رینگ شما اندکی گشاد باشد می توانید آن را تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ خیلی سخت هست .

نواع
گرد را در اولیت انتخاب خویش قرار دهید
برخی از رینگ ها، زایده های تیزی در طراحی شان دارا‌هستند که نگین ها روی این زائده های تیز وصل می شوند . این تیز ی ها در هنگام فعالیت روزانه به این سو و آن سو می گیرند و احتمال قطع شدن نگین ها وجود دارد . براین اساس توصیه ما به شما این است که رینگ های تخت و گرد را انتخاب فرمائید .


برچسب: خرید انگشتر عقیق،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۶:۵۶ توسط:sayyad موضوع: نظرات (0)